Slayer - World Painted Blood

Redakční eintopf #1 – listopad 2009

Slayer - World Painted Blood
Nejočekávanější album měsíce:
Slayer – World Painted Blood


Corey(8):
Slayer – World Painted Blood
Index očekávání: 5/10

H.:
Dark Funeral – Angelus exuro pro eternus
Index očekávání: 7/10

Earthworm:
Pain of Salvation – Linoleum
Index očekávání: 10/10

Seda:
Slayer – World Painted Blood
Index očekávání: 6/10

Corey(8)

Corey(8):

Jak signifikantní, že se naše nová sekce rozjíždí zrovna v měsíci, kdy je pro mne jízdní řád vycházejících alb záživný asi jako sledování provozu na lesní silnici. Občas trakař, stařenka o holi nebo vypitý strýc po šichtě, holt nic vzrušujícího. Ač žádný zarytý fanoušek, v takovém hudebním prázdnu musím poděkovat aspoň za ty Slayer a jejich očekávanou nálož “World Painted Blood”. Očekávanou v jakémkoliv smyslu slova, ať už z pohledu milionů nedočkavaných fanoušků, kteří by mě za toto rouhání se odkázali do patřičných mezí, nebo podoby materiálu obsaženého na duhovém kotouči. Urazí? Kdepak! Překvapí? Kdepak! Radši zůstaňte u říjnového materiálu (tedy krom Kingovy party, ta si zkoušku zaslouží), listopad byl vždycky podivný měsíc, jen co je pravda..

H.

H.:

Dark Funeral nepálí své nahrávky s nějak extra velkou kadencí, ale v jejich případě se vyplatí počkat si, protože to stojí za to. Od novinky neočekávám nic menšího, než pořádnou dávku blasfemie, pekla a Satana. A divil bych se, kdybych to dostal v menší než vrchovaté dávce. Tahle švédská bruska je totiž zárukou kvality sobě vlastní a doufám, že nezklame ani tentokrát. Alespoň první ukázky tomu vůbec nenasvědčují.

Earthworm

Earthworm:

Těmto švédům se na Sicmaggotu věnovala za celou dobu asi jenom jedna newska, takže nejprve krátce představím kapelu – Pain of Salvation je fantastická progresivní kapela, nemůžu ale říct, že metalová, protože se nebojí překračovat hranice a prozkoumat snad všechny ostatní žánry (ano, v pár skladbách se nachází i jakási obdoba rapování a předříkávání). Kapele vládne zpěvák Daniel Gildenlöw, který skládá hudbu i texty – většinou jsou alba koncepční, zabývající se nějakým globálním problémem, i když ne nějak nápadně. Daniel se věnuje i osobnímu životu a do zpěvu dává všechny emoce, a to je další eso v rukávu této kapely. Vždy, když jsem slyšel jejich desku, kterou jsem neznal, čekalo mě znechucení a po několika posleších jsem zjistil, že je to absolutní dokonalost a právě objevování nových geniálních skladeb je jedna z věcí, která mě na nich tak baví (to neznamená, že po objevení hudba přestane bavit), a jsem zvědavý, co si na nás přichystají tentokrát.

Seda

Seda:

Slayer, jeden ze zástupců velké thrashové čtyřky, si na listopad přichystal nové album “World Painted Blood”. Slayer se naposled prezentovali posluchači oblíbeným “Christ Illusion” z roku 2006. Zveřejneny byly tři songy, na které se zatím moc vysoké chvály nedostalo. “World Painted Blood” ma určitě cíl jasný – být thrashovým albem číslo 1 pro rok 2009. Konkurence je ale veliká, Megadeth se svým “Endgame” nasadili laťku vysoko a bude zajímavé, jak si s ní nový Slayer poradí.


11 komentářů u „Redakční eintopf #1 – listopad 2009“

  1. Slayer – World Painted Blood
    Ježiši… Je vidět, že Listopad nic nenabídne, když Slayer vítězí. Mě se ten new matroš nepáčí vůůbec

    1. Mel vyjit Rob Zombie. Coz by bylo pro me hlavni album tohohle mesice. Ale jinak nic prevratnyho nevychazi. Krom tech Slayeru

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.