Dope - No Regrets

Dope – No Regrets

Dope - No Regrets
Země: USA
Žánr: alternative metal
Datum vydání: 10.3.2009
Label: E1

Hodnocení: 7/10

Odkazy:
web / facebook / twitter

Čtyřčlenná chicagská grupa Dope se na scéně objevuje po čtyřech letech, vydává totiž dlouho připravované “No Regrets”.

Album je v obchodech už třetím dnem a určitě neuniklo pozornosti mnoha lidí. Dope momentálně objíždí Ameriku s touto novinkou, dalším hostem je Black Label Society.

K “No Regrets” již byl uveřejněn videoklip, konkrétně k písni “Addiction”, ve které hostuje speciální host – skvělý kytarista Zakk Wylde. Píseň na albu nese čtvrté pořadové číslo.

Album má celkem obsáhlý tracklist, zastavil se na čísle šestnáct, ale tři písně – “Flat Line” (1.), “Interlude” (8.) a “Bloodless” (11.) – jsou jakási intra na další píseň a obsahují různé zvuky a proslovy. Předposlední, patnáctá, “Die, Boom, Bang” je live verze čtyř písni – “Die Motherfucker Die”, “I’m Back”, “Sick, Burn” a “Fuck tha Police”. Po začátku alba si v podstatě odpočinete až na “My Funeral”, která je takovým “ploužákem” a je pomalejší než ostatní. Album nabere svou rychlost až na “Dirty World”. Čtrnáctá, “I Don’t Give a…” , je o pěti slovech, jak sám říká na začátku Edsel Dope, o pěti slovech, která často používáme a jsou velice důležitá.

Dope se nijak neztrapnili, nijak nevyčnívají, “No Regrets” je povedené a na písních “Addiction” a “6 6 Sick” se pomalu ale jistě stávám závislým :). Tato práce se vyznačuje dobrými, a jak jsme již zvyklí, tak sprostějšími texty. “She’s like cocaine, heroine, alcohol and vicodine. She’s my addiction!”


3 komentáře u „Dope – No Regrets“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.