6 komentářů u „Moanaa – Torches“

 1. A co takhle zrušit to nesmyslné pravidlo, že fyzické nosiče recenzujete všechny (tedy pokud se tak v mezičase nestalo, protože tamta recenze je z roku 2016). Ten fyzický nosič má stejně téměř nulovou hodnotu (pokud není ze slonoviny). Prostě to zabalené postavím někam ke konťáku a ani to neposlouchám, hotovo. A třeba si to někdo i odnese a ve své (a jeho) nenáročnosti by ho zrovna tahle sladká limonáda i potěšila. A kdyby tě znovu kvůli té recenzi kontaktovali, tak jim to pěkně napíšu a zaručeně už nic nevyžádaného posílat nebudou.
  Jenže tebe to asi baví, jako tamtoho týpka z BaN dělat rozhovor o tom, jak nemá rád rozhovory.:D

   1. Cynicky se chováš docela často. Nevím, proč zrovna tohle nazýváš (už podruhé to slovo používáš ve stejné souvislosti) jako cynické… možná je zatím pro mě dost nepochopitelná forma úcty k materiálu. Možná těžko měníš nastavená pravidla, ač nedávají valný smysl. Možná že ty, co ti to cpou, nechceš zbytečně moc nasrat, možná že je k něčemu potřebuješ, ale tam už je zase otázka, jestli někoho nasere víc odfláklá, přinasraná “recenze”, nebo to, že bys to prostě postavil k popelnici… ona negativní reklama je sice taky reklama, ale zas tak “osvícený” jako je třeba maestro:D každý není, aby viděl tenhle efekt.

    No, introspekci si uděláš jen sám, já bych si fakt tipla, že tě baví si zanadávat, jak je něco gay a na tu nevyžádanou poštu se i těšíš, co to zas bude za sračky.:D

 2. „Without You I’m Nothing“ je cover. Původně je to song od Placebo, stížnosti na homosexualitu názvu bych tudíž směřoval k Molkovi a spol. Akorát v podání těchhle bois to ztrácí jakýkoliv kouzlo, co originál (obzvlášť ve verzi s Bowiem) má.

  1. Dík za doplnění, to jsem nevěděl. Ne snad, že by to cokoliv měnilo na tom, že se to nedá poslouchat…

   1. No jasný, ten cover je bohužel neskutečně nudná kravina. Je smutný, že alt rocková kapela dokáže nadělat víc atmosféry než tenhle post-metal, kterej se o atmosféru zoufale snaží.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.