Abigail Williams: info o albu

Američané Abigail Williams se po třech letech od obnovy své činnosti opět hlásí s novou deskou – jmenovat se bude „The Accuser“ a vyjde 30. října pod značkou Candlelight Records. Obal najdete zde, tracklist následuje:

01. Path of Broken Glass 02. The Cold Lines 03. Of the Outer Darkness 04. Will, Wish and Desire 05. Godhead 06. Forever Kingdom of Dirt 07. Lost Communion 08. Nuummite


7 komentářů u „Abigail Williams: info o albu“

    1. Když tenkrát ohlásili rozpad, tak jsem byl docela zklamanej, ale když to za půl roku dali zase dohromady, tak jsem byl ještě víc rozčarovanej, protože tyhle rozpady s comebackem za pár měsíců vždycky tak trochu zaváněj lacinou snahou o přilákání pozornosti… ale nějak mě to za ty roky přešlo, takže nakonec jo, jsem hodně zvědavej. Becoming bylo skvělý (Beyond the Veil je neskutečnej opus!), tak snad to nový bude v podobnym stylu i kvalitě :)

    2. jáá :-) Abigail jsou skvělí, vždy jsem je měl rád. Na netu se už nějaký čas válí dvě “demo” ukázky z novýho alba (Forever Kingdom of Dirt a Will, Wish and Desire)..Jsou zatím bez pořádné produkce a trochu to připomíná starší Nachtymstium

      1. To jsem ani nezaregistroval, že něco takovýho běhá po netu. Tak jako tak, shánět se po tom nebudu, počkám si až na finální desku :)

  1. pozná tu niekto podobné kapely ako abigail williams???mne sa na ich štýl nepodobá skoro žiadna kapela iba death metalový depths of hatred(deathcore).pozná tu niekto podobne šialené skupiny???zdá sa mi že je pomenej takýchto zoskupení…nemám pravdu???

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.