Behemoth - A Forest

Behemoth: nové EP

29. května vyjde nové EP Behemoth s názvem „A Forest“. Jak už název naznačuje, mimo jiné nabídne předělávku od The Cure. Právě k ní vznikl i videoklip, v němž stejně jako v samotném songu hostuje Niklas Kvarforth ze švédských Shining.

EP vychází jako LP (čtyři různá barevná provedení), CD a MC u New Aeon Musick, vlastní značky kapely. Fyzické nosiče jsou k dostání pouze v shopu Behemoth. Tracklist, obal a zmiňovaný klip následují.

01. A Forest 02. A Forest (Live) 03. Shadows ov Ea Cast Upon Golgotha 04. Evoe

Behemoth - A Forest


17 komentářů u „Behemoth: nové EP“

  1. Už bych řekl, že za hranou trapnosti jak hudební náplní, tak vizuálem, nemluvě o P.R.blitkách na fb. Legions forever….

   1. Tuhle kapelu jsem nikdy nesledovala, ale pár klipů jsem viděla a přišly mi trapný všechny. Nergal mi připadal jako nesympatický kokot vždycky, ale teď je tak v módě na něj nadávat, až mě to přestává bavit.:(

    1. Asi každej sledujeme jiný kanály, ale já osobně jsem si módy nadávat na Behemoth / Nergala moc nevšimnul. Zato jsem si ale svýho času zodpovědně ublinknul z obrovský a neoprávněný honitby nad poslední deskou, ačkoliv hudebně byla slaboučká…

     1. Škoda, že jako čecháček neovládáš více polštinu, protože pičuňg Jacků na Hehemoth a Adámka je ještě vtipnější, než vidlácká adorace Purnamy.

     2. Mně přišlo, že ho všichni nekriticky adorovali celá léta, i když byl vždycky víceméně stejnej, takže “jste” si ho holt udělali sami.
      Jen teď, když už je hudebně asi za zenitem, tak si zas těch negativních stránek všichni všímají a píčují najednou na věcmi, které jim dřív nevadili, nebo o nich raději drželi hubu.

     3. Tenhle love/hate vztah scény vůči Behemoth existoval už od raných devadesátek. S větší popularitou to samozřejmě nabobtnalo. Určitě to není nic nového pod sluncem.

     4. To není. Jen si myslím, že před x lety, kdyby tu někdo napsal, že je to PR/vizuál/hudba trapný, tak se tu vyrojí aspoň pět jiných, co bude nadávat a tvrdit, že není (i když je to určitě i o složení lidí, co sem chodí… ale stejně).

     5. To slovo všichni jsem měla předtím dát asi do uvozovek. :D

     6. Taky jsem si na jednom internetovém marastu rejpnul do image a přínosu kapely Dimmu Borgir, jsem to schytal nečekaně i od autora recenze, jakožto asi jejich ultrafana….

 1. Abych se k tomu taky vyjadril, tak podle me je Nergal nafoukany hipstersky pozer. Krome toho je i velmi dobry kytarista a skladatel. Kdo si co z toho vezme, to uz je na kazdem. Kvarforth je neco podobneho, akorat pusobi jako mnohem vetsi debil. Vlastne kvuli jeho osobe neposloucham Shining, i kdyz dokazu uznat, ze jsou jejich starsi desky pomerne kvalitni.

  1. :) podle mě je to moc milý člověk, který si kvůli nemoci utřídil hlavu, dělá co chce a co mu dává smysl, a je mu asi docela lhostejný, co si o něm myslí trve kvlt people :) ale třeba zdání klame…

  1. Nergal s tim kriplem ze Shining se fakt hledali. Neni nesnesitelnějších hvězdiček v celym blackmetalovym orloji. Bylo by skvělý, kdyby třeba někde po koncertě vohnuli třináctiletou fanynku a dostali doživotí.

 2. Ty bláho, to jsou nabubřelý hovna mázlý na ksicht toho, co dělávali. Signature kytara, všechen ten čertoidní humbuk a píčoviny na pódiu.. k tomu ten kokot, co má fousů na bradě jak žába na prdeli.. zábavné videjko. Ale stejně mám starý desky obou kapel rád, ač nejsem satanista ani potenciální sebevrah :) Ovšem asi budu krapíteček masochista, páč jsem si po dokoukání tohodle dojemnýho špektáklu pustil video Purnama, to aby se mi zhroutily úplně všechny sny o rock ´n rollu :)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.