Grausame Töchter

Grausame Töchter: videoklip

Německé perverzačky Grausame Töchter připravují nové album, které by mělo vyjít na podzim letošního roku u Dark Dimensions Label Group. Už nyní je ale venku videoklip k songu „Klinik“, jejž si můžete pustit v přiloženém přehrávači. Necenzurovaná verze klipu bude ke zhlédnutí na kapelním Patreonu.


7 komentářů u „Grausame Töchter: videoklip“

  1. Souhlasím s kolegou, že na první poslech to samo o sobě asi nezní nijak bombasticky, hudba Grausamek je ale pro mě třeba typická v tom, že si ji nejprve potřebuji s něčím konkrétním spojit, a pak už to funguje, takže v tomhle určitě netřeba tlačit na pilu – dost pravděpodobně to přijde samo časem.

    Jak se ti vlastně líbila minulá “Engel im Rausch”?

  2. Jo, zachytil jsem… a zapomněl dát do novinek :) Na první poslech mě to nebavilo tolik jako první song, ale uvidíme…

  3. Jo, mě “PENG! PENG! …TOT!” taky nijak zvlášť nevzalo. Deska jako taková je ale podle mě pecka. Po prvních pár posleších u mě zatím nejsilnější Grausamky — uvidíme, jak se to ještě vyvine. Refrén “Wie ein Hamster” nedokážu dostat z hlavy a totéž platí i o “třetí Annice” — “Annika nimmt Drogen”, která je dle mého názoru ze všech doposud vydaných “Anikka…” songů nejzdařilejší. Za mě velká spokojenost.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.