Gruzja

Gruzja / Neon Scaffold: split

Poláci Gruzja hodlají do svých příznivců v krátkém sledu naládovat další nahrávku. Tentokrát půjde o splitko se začínajícími Neon Scaffold. Dvanáctipalcový vinyl vyjde u Devoted Art Propaganda. Následuje nový song Gruzja s názvem „Gruz 2020“ a trailer Neon Scaffold.


4 komentáře u „Gruzja / Neon Scaffold: split“

  1. Skladba výborná a klip je taková retrospekce do mládí- krtek, Tom a Jerry, Lolek a Bolek, Stalin, Berija, vlk a zajíc, Katyň.. líbí se mi, že mají vztah k mašinkám a železnici. Ale asi by jim někdo měl poukázat na epochální český večerníček Pohádky o mašinkách , myslím že kouzelník Zababa a nejvyšší pan železničář, možná i pan Blahoš z výtopny jim budou sympatický :) Každopádně to pojede do Čech, tahle parta se mi hodně zaryla pod kůži.

    1. Možná by tě mohlo zajímat, že Godz ov War čerstvě vydali obě desky Gruzja na vinylu. K mání je černá i barevná verze.

      1. Se ví, asi ty vinyly nechám projít hlavou, i když mám obě CD a trika.. to je docela legrace, když ty Gruzja trika oblíkám, vždycky si říkám, jak jsou kvalitní a bezva provedený- a pak si vzpomenu na poslední trika BaN a dostanu vztek, protože to je taková hipsterská sračka, hlavně že jsou eko friendly- ale ty Dehn Sorovy malůvky v reálu vypadají jak od retardovanýho dítka a je to hadřík kvalitou jak nejlevnější triko od Vietnamců v konzumu v Dolní Lhotě… :D

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.