Inquisition

Inquisition: nové album k dispozici

Nové album Inquisition je venku prostřednictvím Agonia Records. K dispozici jsou dvě CD edice, 2LP a merchandise, poslouchat můžete třeba níže.


8 komentářů u „Inquisition: nové album k dispozici“

 1. Už si Dagon vyřešil nějak ty dětský pornáče co si schovával pod polštářem? Nebo ho z toho vysekali zkušený právníci Mikko Aspy?

  1. Tu je ho údajnou pedofilii Metalsucks bulvárně nafoukli, realita byla jiná. U mě není Dagon větší než “peďák” než třeba Zeman.

   Každopádně novinka zní zatím dobře, i když je teda sladká jak dětská prdelka.

   1. Tvle, nějak mi nejde do hlavy, proč použily některé ty přehnaně zefektované kytarové zvuky. Jako proč a proč tak výrazně? To vždycky úplně praští přes uši a navíc to zní teda většinou docela dementně.

    1. Souhlas. Většina těch tracků šlape, místy skoro tak dobře, jak na Ominous Doctrines, ale pak to vždycky domrdá nějaký dementní brnkec.

 2. Hrozně by mě zajímaly prodeje, poslední dobou kdekoli vidím “inquisition”, v první reakci je “pedo”. Bych tu kapelu snad i zabalil a začal pod jinou přezdívkou v kapi jinde.

  1. Určitě na to sázej. Ještě jsem singl neslyšel, ale vím, že tu desku budu potřebovat do poličky, kde mám už Lost Prophets, Virgin Killer od Scorpions a písničky Honzy Nedvěda.

 3. Ten mix je otřesný, ty vyhrávky z toho obludně lezou ven, navíc mi vůbec nedávají smysl, když vystupují s jednou kytarou. Klipovka je fajn, ale album jako celek je strašidelná nuda.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.