Soilwork: nový song

Švédové Soilwork streamují novou písničku „Enemies in Fidelity“ – pustit si ji můžete na YouTube. Song se objeví na nové nahrávce „The Ride Majestic“, jež vyjde 28. srpna skrze Nuclear Blast.


4 komentáře u „Soilwork: nový song“

    1. Mně to taky připadá nudný… ale je fakt, že já jsem Soilwork nikdy moc nemusel a nebaví mě od nich skoro nic :D

      1. Se Soilworkem mám ten problém, že v podstatě na každém albu jsou jak kulervoucí, fantastické skladby, tak i spousta vaty :D Takže asi jedinému albu (Natural Born Chaos) bych dal tak 8/10, jinak jsou to pro mě sedmičkové a šestkové záležitosti… Narozdíl os takových Dark Tranquillity, u kterých mě fakt baví celá alba jako celky. Přesto je mám ale rád a do svých sluchovodů je cpu poměrně často. U toho novýho alba se ale fakt bojím že to bude slaboučký vývar Living Infinite (které kdyby nebylo zbytečně rozředěné vatou, tak by to bylo naprosto dokonalé album)

        1. Jo, je pravda, že některý songy na Living Infinite byly slušný hymny, že to bavilo i mě, i když jsem týhle kapele obecně na chuť moc nepřišel. Ale souhlas – ty super songy byly strašně naředěný díky vatě. Kdyby z toho tenkrát udělali jen jedno album s těma největšíma šlupkama, tak by to byla fakt super záležitost, ale takhle mě to taky moc nevzalo. Moc jsem tehdy nepochopil, proč se okolo tý desky dělalo takový haló o žánrovym veledíle, protože jako celek to tak dobrý vážně nebylo…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.