Horory s rozhovory

Catastrofy – Zbojnícky tanec

Co si budeme povídat, člověk nemusí být zrovna génius ani nemusí oplývat intelektem a postřehem detektivů z televizních kriminálek, aby mu došlo, že jsme nikdy nebyli zrovna rozhovorová stránka. Těch důvodů, proč těch rozhovorů moc nemáme, je trochu víc, ale rozebírat zrovna tohle teď nechci. Každopádně, realita je taková, že poslední rozhovor vyšel před několika měsíci, takže bych se ani nedivil, kdyby někoho napadlo, jestli se ještě vůbec někdy nějaký uráčíme spáchat. Odpověď je ale jasná – jasně, určitě se někdy uráčíme a vlastně to zas tak dlouho trvat nebude, protože aktuálně se jich blíží hned několik.

Úplně nejblíže je povídání se slovenskými thrash metalisty Catastrofy, jejichž debut „Zbojnícky tanec“ jsme před časem recenzovali. Tenhle rozhovor se objeví zítra nebo pozítří (přijde na to, jak budu stíhat to upravit).

Po Catastrofy už si ale nehodláme dát opět několikaměsíční přestávku a do dalších rozhovorů to snad tak dlouho trvat nebude. V jednom případě už čekáme na odpovědi, další je těsně před doděláním, další je domluvený a už se na něm pracuje… a několik dalších už mám zhruba v hlavě. Nadále bych chtěl pokračovat tempem alespoň jeden rozhovor měsíčně, což je snad i při našich kapacitách reálné, ale radši to nebudu slibovat, protože… znáte to, lenost je kurva prašivá, a když se k ní přidá i kámoš nedostatek času, tak to jde hned do kytek. Ale budu se snažit, abych to už neflákal tak jako poslední měsíce…


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.