Pár blbostí z interní kuchyně pt. 2

Bloody Lair - Behind the Gates of Terror

Před nějakým časem jsem se tu zaklínal, že se pokusíme se s počtem rozhovorů polepšit, ale od té doby se zdánlivě nic neděje… anebo děje? Věřte tomu nebo ne, ale vlastně děje…

Už zítra vydáme další rozhovor, tentokrát s českou black metalovou smečkou Bloody Lair, za níž nám odpovídal kytarista Lord Obst. Mimoto už čekáme na odpovědi od dvou dalších, dle našeho názoru hodně zajímavých zahraničních skupin, tak snad se nám na to nevybodnou a snad z toho vylezou i zajímavá povídání. A na další rozhovory už pomalu začínáme střádat plány.

Vedle toho nás v dohledné době čeká ještě dost reportů. Možná jste už zaregistrovali, že se v relativně rychlém sledu objevily reporty z Cruachan, Epic Rap Battles of HistoryGod Is an Astronaut – a toto tempo bude ještě chvilku pokračovat. Ještě dneska vyjde povídání o pátém vydání Sídhe Festu v Brně, kde mj. zahráli The StoneInferno, a někdy v dohledné době jej budou následovat reporty z koncertů progresivních Norů Leprous v Praze a britských post-rockerů Her Name Is Calla v Brně. A to ani nemluvím o tom, že už dnes se naši redaktoři chystají na Prurienta v Praze a zítra nás čeká kombo Forgotten Tomb a Nocturnal Depression rovněž v Praze.

Co se týče dalších věcí, možná by stálo za zmínku, že se neustále hýbe kupředu přesun všech velkých článků (recenze, reporty, rozhovory, eintopfy) z našeho bývalého blogového působiště na současný web. Aktuálně už jsou kompletně přesunuté články za rok 2012-2015 a kus 2011, takže už vlastně podstatná část našeho archivu.

A na závěr ještě jedna trochu méně příjemná zpráva. Po nedávném odchodu Zajuse nás nyní opustil další dlouholetý redaktor Ježura. Žádné velké drama to není… priority každého se časem mohou změnit a jeho to už prostě moc nebavilo (ostatně, dlouhodobě se snižující kadence jeho článků jste si mohli sami všimnout). Tak jako tak, od nynějška pokračujeme jen v šesti (na počtu nebo snad kvalitě recenzí a dalších článků se to ovšem nijak neprojeví, žádné strachy).


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.