sicmaggot

Pár blbostí z interní kuchyně

Po nějakém čase ticha v jedné z našich nejméně vytěžovaných rubrik Site News se nyní opět podíváme, co se stran fungování naší malé stránečky událo, děje a hlavně bude dít…

Nejprve minulý čas… Možná jste sami zaregistrovali, že před nějakou dobou (už to budou pomalu dva měsíce) se trochu proměnil způsob přiřazování štítků k článkům. Ten původní styl, kdy se tagy pro článek skládaly z jednotlivých slov, jsem moc nedomyslel (vlastně jsem o tom nijak zvlášť nepřemýšlel, když jsem s tím začal), takže až během provozu mi docvaklo, že se v pod některými slovy míchají úplné odlišné věci. Každopádně, teď už by to snad mohlo být trochu přehlednější.

Mimoto jsme ještě tento měsíc vynechali koncertní eintopf, čehož jste si možná povšimli. Důvodem je to, že na červenec se takřka nikdo z redakce na žádné koncerty nechystal, takže tam nebylo co napsat. V srpnu však koncertní eintopf snad vyjde (byť je jasné, že tam bude dominovat jeden nejmenovaný festival v Josefově).

Následuje přítomný čas… Takřka neustále probíhá přesouvání archivu z blogu na web. Sice se to kupředu nehýbe zrovna raketovou rychlostí (taky to kompletně dělá jen jeden člověk, žejo…), ale pomalu se to sune a aktuálně už je na stránce kompletní rok 2014 a zlehka jsem začal postupně přesouvat i 2013.

A na konec budoucí čas… Nápadů ohledně toho, co všechno by šlo udělat a napsat, máme mraky, ale s jejich realizací je to už trochu horší, protože lenost je prostě svině. Nicméně, občas se k něčemu člověk vážně rozhoupe a jedno tohle něco se brzy (nejspíš v sobotu nebo v neděli) objeví. Už delší dobu jsme uvažovali i o tom, že by se tu čas od času objevilo také povídání i o jiných uměleckých směrech než hudba, jmenovitě se to týká především literatury a filmu, k čemuž teď také konečně dojde.

Nemusíte se však obávat, hlavním tématem téhle stránky bude vždycky muzika; nemáme ambice to tu povýšit na nějaký kulturní magazín v pravém slova smyslu – ono by to ostatně ani nešlo při počtu osmi lidí, z nichž většina by na skautském táboře dostala bobříka lenosti bez jakékoliv námahy. Půjde pouze o výjimečná ozvláštnění… ale aspoň se ta sekce tématických článků konečně taky trochu rozhýbe.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.