EFCO. vydávají zbrusu nové EP “MAASKANTJE” a první videoklip

Efco - Maaskantje

Řeknu vám, kdyby na světě zbyla poslední kytka trávy, tak tihle pacholci budou pořádat křížový výpravy, protože jakmile v sobě nemají alespoň deset špeků, tak prostě na pódium nevylezou. A co jenom na pódiu. V našem studiu to probíhalo úplně stejně – „Pánové? Víte, že nahráváte album? V pohodě Venco, dáme ještě brko a dem na to.“ O to obdivuhodnější byl fakt, že to vážně bylo v pohodě. Nechápu, jak člověk s tak obrovským množstvím THC v krvi může vůbec chodit, natož hrát na kytaru a ještě naprosto mistrovsky. Rozhodně doporučuju zajít na nějakej jejich koncert, protože tohle je jedna z mála kapel, o který můžu říct, že má pořádný koule, ale jsou to obří sloní koule!

Sypmaťáci, že jo? Tahle sebranka absolutních stounrů a budižkničemů, která vystupuje pod jménem EFCO. teďka vydává svou třetí desku. Po předchozích albech „33“ a „If I Can Get the Same Cocaine As Charlie Sheen I’ll Never Become Straight Edge“ přichází další EP s názvem „Maaskantje“ a je to opět ultimátní nářez! Jestli máš rád Dune Rats, Wounds nebo Fidlar, tak EFCO. Jsou přesně tvý hoši.

To ale není všechno. „Efka“ (jak jim říkáme u nás v Plzni) vypouštějí do světa i svůj úplně první videoklip, a to ke skladbě „White Boy’s Problem“! Všechno je DIY, všechno je low budget, ale vypadá to zatraceně dobře. Krásnej příklad toho, že kvalitní produkt se dá vytvořit i bez větších finančních prostředků. Zkrátka jak se říká: „Za málo peněz, hodně muziky“ a to doslova!

To ale stále není všechno (už si připadám jak někde v teleshopingu)! Tenhle naprosto skvostnej komplet pokřtí Efka v plzeňském divadle Pod lampou na dalším Nihil Rock Music. Spolu s nima zahrajou ještě Dildo Boyz, Snyder a Zutro, takže si do kalendářů a diářů poznamenejte datum 27. 2. 2016, protože v ten den nic lepšího rozhodně nebude.

„Maaskantje“ EP:
https://soundcloud.com/slushrecordscz/sets/efco-maaskantje

EFCO. – White Boy’s Problems (OFFICIAL VIDEOCLIP)
https://www.youtube.com/watch?v=yMLB36sUdFE

BramboryTV live session:
https://www.youtube.com/watch?v=ueTHngQi0_s
https://www.youtube.com/watch?v=4-HIBC8iOlY
http://slushmag.com/
https://www.facebook.com/slushzine
https://soundcloud.com/slushrecordscz
https://www.facebook.com/EFCO-184646848242720
www.efco.bandcamp.com

[tisková zpráva]


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.