Morkobot + Fetch! / 13.5. / Pohoda, Plzeň

MorkobotMístní Borci uvádějí >

Warm Up Místního Fesťáku, kde vystoupí intergalaktické těleso z Itálie Morkobot poháněné silou dvou basáků, samply, neurotickými bicími a neznámou energií. Před nimi se můžeme těšit na noise rockovou jistotu z Prahy, naše staré známé Fetch! Vydávající na Silver Rocket a nebude chybět ani doprovodný program v podobě prezentace nového plzeňského zinu – Sebetvor!

MORKOBOT [ITA, Supernatural Cat]
psychedelic / mathcore / noise rock
http://morkobot.bandcamp.com/releases
https://www.facebook.com/MoRkObOt?fref=ts

Již od prapočátků galaxie zněl hlas Morkobot skrz atmosféry planet a dopomáhal jim k evoluci… Dominátor plný magnetické síly, usměrňovač rodu Morkobot navrátil se na planetu Zemi skrz své tři posli Lin, Lan a Lon připravené plnit jeho vůli… Na naší planetě se tak Morkobot projevil prostřednicím experimentů, kterým lidé říkají hudba… Morkobot je basa, basa, samply a bicí z Lodi kousek od Milána a vydávaj na stejným labelu jako například Ufomammut – Supernatural Cat. Již zhruba 10 let produkují psychedelicko matykovej noise rock, který je typicky Italsky temnej a hutnej.(taky ste si všimli?) Celkem 4LP na kontě a nyní tour k propagaci fungl nového alba… Neuvěřitelnej tlak a tah na bránu, kdy se občas sami sobě jakoby ztratěj, ale vždy přesně ví jak se dostat opět do té správné kosmické singularity. To už ty ale dávno nevnímáš, už Tě to má, jelikož tranzu se ocitáš…

https://www.youtube.com/watch?v=IBpuTqJPxLU

FETCH! [Praha]
noise rock / post hardcore
http://fetchcz.bandcamp.com/
http://www.silver-rocket.org/kapely/fetch

Tři písty na ruční pohon. Pohyb? Vždycky dopředu. Volume? Vždycky doprava. Cíl? A vážně je tak důležitej? Fetch! Jsou výkřik, krátkej, zběsilej a mnohoznačnej. Pavoučí muž za bicí soupravou tahá za nitky neuralgických bodů a hudba kapely pochoduje stále vpřed, do moře, do zdi a do zkázy. Běh na napnutým laně vysoko mezi šedejma mrakodrapama s armádou ninjů v patách. Co jste komu udělali? Nic. Ale musíte utíkat. Pořád dopředu, vždycky dopředu. A zvuk Fetch! Je jak práskání bičem nad hlavou.

https://www.youtube.com/watch?v=yDg49VIrWu4

+++ Sebetvor – Představení nového zinu na plzeňský scéně +++

Kde: Pohoda Music Club, snad na zahrádce!
Kdy: 13.5.2015 od 19:00
Vstup: 100 kč a více
Lineup: 19:45 – Fetch! / 21:00 – Morkobot

Na místě bude možnost zakoupit výhodné vstupenky na celý festival >

Výhodná vstupenka na Místní Fesťák od 23.5. do 7.6.2015 (5 akcí) za 390,-
(jednotlivé vstupné bude dohromady minimálně 700,-)
rezervace a informace na: mistniborci.stan@gmail.com nebo v nejbližší době na Plzeňské vstupence

[tisková zpráva]


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.