Silver Rocket Summer Schody I.-III.

Silver Rocket Summer Schody I.-III.

Silver Rocket Summer Schody I.-III.
29/7 Lyssa + Nesbittʼs Inequality
13/7 Leto + Prodavač
20/7 Fetch! + Souboj rozervanců (Dimitar vs. Důlní pes vs. Unkilled Worker battle)
Začátky vždy ve 20:00, cena všech koncertů 100 korun
www.silver-rocket.org
klub007strahov.cz

Po dvou letech přichází Silver Rocket s osvědčenou letní zábavou, se sérií tří koncertů na strahovské Sedmičce. Ohlas na první podobnou akci byl více než příznivý a všechny důvody, proč tehdy proběhla (včetně toho, že pomůžeme klubu přežít okurkovou sezónu), platí i dnes.

Je to vlastně velmi prosté: pokud nebudete někde zdolávat osmitisícovky nebo zevlovat v houpací síti s drinkem v ruce, stačí třikrát – vždy ve čtvrtek – vystoupat na kopec nad Prahou, zajít do nejlepšího klubu Evropy (což je, jak známo, právě Sedmička), pozdravit se s přáteli, nechat si od barmanů poradit, jaké pití vám dnes večer udělá nejlépe, a pak ho celý večer usilovně ochutnávat, vést podvratné řeči, které jednou změní svět, a poslouchat k tomu trochu hudby.

Silver Rocket Summer Schody I.-III.

První příležitost bude 29. června: zahraje v podstatě klasická sestava kapel z jádra Silver Rocket: tentokrát pod maskou Nesbittʼs Inequality vystoupí OTK + Unkilled Worker, už osvědčené spojení barda s kytarou a zvučné doprovodné kapely, a stále mládnoucí a na vlnách podivna surfující Lyssa. Je dost možné, že v nepříliš vzdálené době vyjde oběma kapelám nová deska, tak je čas nastražit uši.

13. července se pak odehraje něco jako „pražský křest“ aktuální desky Leto s názvem Krok pro člověka. Každá příležitost, kdy Indoš s Palmou vyrazí na dalekou cestu z Asie a zavítají do našeho města hříchu, je něco jako svátek. Jejich nová deska je jedním slovem masterpiece (česky majstrštyk), jednou budete vyprávět dětem, že jste byli u toho. A navíc s nimi zahraje i famózní boy band Prodavač, tahle kombinace zaručuje to nejžhavější jiskření!

20. července pak všechno vyvrcholí podivuhodnou akcí: uvidíte Fetch! a už dlouho se šušká, že pánové by měli jít do studia, takže už několik let starý skvost Parfum ef Koteka by mohl mít následovníka. A zažijete i nefalšovanou punkovou „battle of bands“, kdy je na pódiu v plné zbroji několik kapel a jedna po druhé, song po songu předvádí, co dovede, dokud není publikum v absolutní extázi. Tentokrát ale bude zbraní umělců jen kytara, poezie a bratrství. První souboj rozervanců se srdcem na dlani svede Dimitar, Unkilled Worker a Důlní pes (což není nikdo jiný než gladiátor Bugrr z D2tí De3t2). Škrcení povoleno. Jak tohle může dopadnout?

[tisková zpráva]


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.