The Rodeo Idiot Engine, Fishartcollection – Praha, 13. prosince

The Rodeo Idiot Engine

V neděli 13.12. opět vystoupí v Cross Clubu chaotický hardcore z Baskicka The Rodeo Idiot Engine a v roli předskokana se v Praze konečně blejsknou slovenští Fishartcollection se svým odlehčeným hácéčkem. Vstup zdarma!

www.music.therodeoidiotengine.com
www.bandzone.cz/fishartcollection

The Rodeo Idiot Engine

Co byste čekali od kapely, která nemá žádnou desku delší než 35 minut a průměrná délka tracku jsou zhruba 2 minuty? Buď grindcore, nebo hodně úderný a naštvaný hardcore. Přesně takoví The Rodeo Idiot Engine jsou. Rychlí, hlasití a naštvaní. To celé zabalené do chaoticky rozbitých pasáží. Jestli škatulka mathcore k něčemu sedí jak prdel na hrnec, tak k nim. Představte si ty části The Dillinger Escape Plan, kdy si říkáte, že tohle už jde přes hranu. Tak takhle hrajou The Rodeo Idiot Engine celou dobu.

https://www.youtube.com/watch?v=zTLWQwgW59E

Fishartcollection

Trnavská kapela, která si už delší dobu úspěšně buduje svoje teplé místečko nejen na Slovensku, ale i s přesahem za hranice. Skupina tvořená ostřílenými muzikanty, kteří v této sestavě pustili svou hudební fantazii na plné obrátky. Spojování, míchání a destrukce hudebních stylů je jejich cestou a očividně je baví. Pokud máte rádi tvrdou muziku, která má energii, ale zároveň nadhled, a k tomu ještě foukací harmoniku, tak si Fishartcollection určite nenechte ujít. Bude to jízda!

https://www.youtube.com/watch?v=kJgXFTOGPME

FB Událost: www.facebook.com/events/169949910015823

[tisková zpráva]


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.