Ævangelist

Ævangelist: rozkol, nové EP

Vypadá to, že mezi Valerie Dorr a Matronem Thornem, hlavními postavami zámořské formace Ævangelist, došlo k rozkolu. Thorn, který byl před nedávnem obviněn ze znásilnění (viz náhledy v diskuzi), založil novou Facebookovou stránku, nechal se slyšet, že ta předešlá byla ukradena, prý chystá nové EP a sestavu doplnil o zpěváka Stéphane Gerbauda (ex-Anorexia Nervosa). Celé prohlášení zde. S reakcí nicméně přispěchala i protistrana prohlašující, že si Thorn prostě přivlastnil jméno Ævangelist. Čtěte tady.

Ævangelist


4 komentáře u „Ævangelist: rozkol, nové EP“

  1. Wut? Stéphane Gerbaud je pořád naživu? Ono když někdo vidí Anorexia Nervosa, tak všichni vnímají jejich období po nástupu RMS Hreidmarra, ale Gerbaud u nich stál za mikrofonem v jejích DM začátcích a hlavně v naprosto vyvrácenym albu Exile, který s jejich pozdější tvorbou nemá lautr nic společnýho. Následně o něm nebylo dvacet let ani slechu a teď přijde s timhle. Jestli se vrátí v plný síle, tak to se máme kurva na co těšit. Pro zvědavce doporučím kompilačku Anorexie Nervosy – Suicide is Sexy nebo zmíněné Exile, což je koneckonců album, které by si zasloužilo zpětný docenění.

    1. Anorexia je kult, někdy se určitě objeví v minulosti! Každopádně oznámení spolupráce zrovna s Gerbaudem mě taky překvapilo. Jestli se do toho chystá praštit, tak trochu škoda, pokud se pustí do spolupráce zrovna s šulinprdem, kterej podle všeho krade názvy kapel a s padesátkou projektů vysírá sto alb ročně…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.