The Disgrazia Legend tento čtvrtek na Klinice

The Disgrazia LegendHeartnoize Promotion ve spolupráci s BrainWave Production uvádí:

Po dvou letech se do Prahy vrací neposedná post-hardcore deprese z Itálie – již tento čtvrtek vystoupí v pražském squatu Klinika THE DISGRAZIA LEGEND a zchladí vaše vedrem vypuštěné duše. Sekundovat jim při tom bude nové pražské mezinárodní instrumentální těleso DIARY OF MY MISANTHROPY. A bude-li to ještě třeba, zbude vám určitě i na tekuté osvěžení. Vstupné bude totiž dobrovolné, dle vašich momentálních finančních možností.

// THE DISGRAZIA LEGEND (post-hardcore/screamo/noise-rock, ITA)
/ https://thedisgrazialegend.bandcamp.com/
/ https://www.facebook.com/thedisgrazialegend
/ live: https://www.youtube.com/watch?v=xSjZIsbmVFY

Myslíte si, že Unsane a Will Haven jsou super? A že si Cedric, Omar a spol. měli při nahrávání Relationship of Command dát ještě aspoň o lajnu koksu navíc? Ano? Tak to budete s THE DISGRAZIA LEGEND určitě kamarádi. Ale žádné sluníčko, kafíčko, pohodička rozhodně nečekejte. Hudba tohoto milánského kolektivu je totiž pěknej hajzl. Nejen, že se od něj pomoci jen tak nedočkáte, vyžívá se totiž v tom, že drží lidi v nejistotě, i když sám si rád vyleje srdíčko při každé příležitosti, ale dokonce vás občas s chutí pořádně nakope nebo po vás hodí nějakým tím disonantním akordem, cholerik jeden.

Ale co naplat, tohohle parchanta, ať už je to z desky Redundance nebo na živo, prostě musíte milovat pro jeho nezměrnou energii a schopnost vás vždycky překvapit. A další překvapení jsou už na cestě, přípravy na novou desku již započaly.

// DIARY OF MY MISANTHROPY (post-rock/metal, Prague/UA)
/ http://diaryofmymisanthropy.bandcamp.com/
/ https://www.facebook.com/DiaryOfMyMisanthropy
/ live: https://www.youtube.com/watch?v=0hvHmuS3DZI

Z původně jednočlenného internetového projektu Vladyslava Tsarenka (kterého můžete znát i z post-hardcorových No Misery Left) se v nedávné době vyklubala plnohodnotná kapela. Po úspěchu své tvorby online přizval další dva hudebníky původem z různých zemí a začínají brázdit česká pódia. Můžete se těšit na citlivou post-rockovou melancholii, ale i tvrdší a energičtější pasáže. To vše bez zbytečných slov a zpěvů, pouze instrumentálně.

DATUM: 9.7.
START: 19:30
KONEC: 22:00
VSTUP: dobrovolný (ideálně okolo 150-200 Kč)
ENTRY: voluntary (around 150-200 CZK is great)

FB EVENT: https://www.facebook.com/events/892192590827821/
LAST.FM EVENT: http://www.last.fm/event/4133118+The+Disgrazia+Legend

[tisková zpráva]


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.