Wardruna

Koncertní eintopf – leden 2018

Wardruna

H.:
1. Wardruna – Praha, 17.1. (event)

Metacyclosynchrotron:
1. Volahn, Arizmenda, Dolorvotre, Blue Hummingbird on the Left – Praha, 25.1.

H.

H.:

Na Wardrunu v České republice se čekalo dlouho a myslím, že v určitých kruzích i dost toužebně. A po letech čekání se tu Einar Selvik, který zde vystoupil jen jednou sólově v Olomouci, se svou družinou příští rok objeví hned třikrát – na dvou samostatných koncertech v lednu v Praze a potom na Brutal Assaultu.

Já osobně jsem to vyhlížení Wardruny v České republice zas až tak neprožíval, poněvadž už jsem kapelu viděl před pár lety v Polsku na Castle Party. Ale bylo to hodně super (nějaké slinty o koncertu a celém festivalu, respektive jeho ročníku 2015, si můžete zpětně přečíst tady – jde jen tak mimochodem o jeden z hrstky článků, které jsem kdy napsal mimo Sicmaggot), takže mě vlastně ani nebolelo pomyslně vysázet škváru na pomyslný pult a vyboxovat si místo na první vystoupení 17. ledna. Číslo sedačky vám ale radši říkat nebudu, aby mě tam neobtěžovaly zástupy fanynek Sicmaggotu (furt doufám, že tam někde jsou, tak ať mi nikdo nekazí iluze!).

Metacyclosynchrotron

Metacyclosynchrotron:

Na první evropský vpád představitelů Černého úsvitu Volahn, Arizmenda, Dolorvotre a Blue Hummingbird on the Left jsem docela zvědavý. Ne, že bych se považoval za velkého fanouška některé z uvedených kapel, ale bezesporu se jedná o unikátní útvary současného black metalu. Navíc se povídá (a YouTube dosvědčuje) že Hispánci jsou na pódiu opravdu výborní, takže pokud okolnosti dovolí, jede se do Cajzlova.


2 komentáře u „Koncertní eintopf – leden 2018“

  1. Zdravim,oba koncerty jsou jiz za nami a tak se chci zeptat,jestli budou z obou reporty.Ja jsem byl 17. ledna na Wardrune a byl jsem naprosto ohromen.Predevsim monumentalnim zvukem,kdy kazdy uder do kotlu,dunel az v srdci.Neskutecny zazitek!!!

    1. Já byl rovněž sedmnáctého. Report bude… až se konečně dokopu k tomu ho napsat. Snad tenhle víkend…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.