Volahn, Arizmenda

Black Twilight: pražský koncert a nová splitka

Pražský koncert Volahn, Arizmenda, Dolorvotre a Blue Hummingbird on the Left se uskuteční v klubu Underdogs’ od sedmi večer. Akci můžete sledovat na eventu. Crepusculo Negro/Black Twilight se před tour navíc vytasili s dvěma novými splitky Volahn/Xaxamatza a Kallathon/Blue Hummingbird on the Left, která budou k zakoupení na koncertech a vy je můžete poslouchat zde.


3 komentáře u „Black Twilight: pražský koncert a nová splitka“

 1. Jelikož jsem byl zasypaný vším možným i nemožným, tak jsem se na regulérní report nezmohl, ale pár slov ztratím aspoň tady.

  Dolorvotre zabil zvuk, sotva jsem poznával riffy, ale jakési kouzlo to chvílemi mělo. Jistě i díky podobě klubu a svícnové hradbě na předku pódia. S Arizmenda už to začínalo mít grády, jak hudebně,tak atmosféricky, vybavuju si, že hráli Embrace Beauty in your Arms… And Slit her Throat a Voices in my Bed (myslím), plus ještě jednu. Možná by to mělo větší sílu, kdyby se frontman věnoval jen řevu a ne taky base.

  Blue Hummingbird on the Left: Překvapení jak svině! “Pohanský” war metal. Kolibřík totálně ponížil všechny blbečky v krojích z pytloviny, co si tu kdy hráli na pohany/folkaře/tradicionalisty a hlavně válečníky. Folkové pasáže před skladbami byly zahrané živě a byly překvapivě fajn. Hudebně masakr, který by si zasloužil obecenstvo jako před pár měsíci na Black Witchery. Určitě hráli hlavně nové věci, protože set měli delší, než všechny skladby dohromady, co dosavad vydali.

  No a Volahn to úplně zabil. Black metalová posedlost. Strašně intenzivní vystoupení, i když jinak než v případě BHL. Kdo fandí a nepřišel, zamrdal. Ze setlistu si pamatuju Chamalcan, Gods of Pandemonium a z poslední desky buď Najtir Ichik nebo Halhi K’ohba (možná oboje).

  Čtyři kapely, ve kterých se vystřídalo celkem 5-6 lidí, Volahn samotný hrál ve všem. Kult.

  1. BHL me totalne odbourali. Nemel jsem ani jednu kapelu nejak extra naposlouchanou dopredu a vim, ze BHL me z desek zaujali nejmene. Ale po tomhle vystoupeni si je musim sjet znovu, ze vsech kapel se mi libili asi nejvic. Skvela akce – hudba paradni, atmoska se dala krajet a jeste jsem si domu odvezl dobre pivo.

 2. koncert výbornej, dobrá atmosféra, zvukově to krom DOLORVOTRE (i když se taky docela v pohodě dalo, záleželo, kde člověk stál) taky na klid. ARIZMENDA super, BHL super a VOLAHN mi ustřelili hlavu, Chamalcan naživo mě úplně rozbila. Dost mě bavili délky setů kapel, nemělo šanci to začít nudit. Celkem mě překvapila poměrně malá návštěvnost, kolik bylo hlav 30 – 40 max.? Jinak díky organizátorům.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.