Dark Seal

Dark Seal: videoklip

Brněnští Dark Seal zveřejnili videoklip „Zrození dne“, který má nalákat na chystanou desku „Stvoření světa“. Sledujte v přiloženém přehrávači.


13 komentářů u „Dark Seal: videoklip“

 1. Tenhle klip nevypadá zas tak hrůzostrašně, ale proč jim tam hraje takovej pupkatej strejda? To nemají v Brně ani jednoho koukatelnýho chlapa?

  1. Jo, jsem úplně blbá. Každý nemůže vypadat jako Peter Steele, jsou ale i hezčí než Peter. Takže ten výběr jako správný debil prostě nechápu.

 2. Je to jejich nejvěrnější fanoušek a taková ta Brněnská metalová postava co nechyběla na žádném koncertu dokud tuhle kratochvíli nepostavili mimo zákon.

 3. OK, aspoň nějaké vysvětlení, ale když se tu probírala ta soudnost, tak tihle taky trochu zaspali. Může to být třeba ten nejhodnější kluk a předseda šachového klubu, nebo jim tam hulit péra, ale na hlavní figuru v klipu prostě nemá design.

 4. Řekl bych že tenhle klip je stejně jalový jak ten od Katarze,díru do světa to neudělá tak je myslím jedno kdo se tam motá po lese.Jen mě docela zarazilo že tu neproběhla žádná fuckovačka na DarkSeal účet?

  1. Vypadá to o dost líp. Některý záběry jsou i docela fajn. Není to moc přeplácaný a kapela nevypadá jak úplná banda kokotů. Zas buď trochu realista a nechtěj po tom našem banány stanu s nulovou podporou kultury nějaké zázraky. Kdyby tam byl pěknej chlap, klidně na to kouknu víckrát.

 5. Záběry z dronu jsou hodně povedené to zas jo ale když to srovnám s novým klipem našinců Elbe je to slabota.
  Co takhle jejich frontman nemá v tom prsty on?Co sem tak od Brňáků slišel dost si na svém vzhledu zakládá a možná právě proto tam angažoval neohrabaného kamaráda?

  1. No, to není úplně špatný, ale trochu jak kdyby ty klipy natočili tři a nemohli si vybrat, v jakém stylu to má bejt, a tak to splácli do jednoho… chvilku zálesáci, chvilku drsňáci, chvilku tajemno…

   Jestli to tak s tím jejich lídrem fakt takhle je, že vedle sebe nikoho hezčího nesnese, tak to chudák asi nikam nesmí, už není z nejmladších a větší fešák je každej druhej.:D

   1. Maestro frontman má jen něco přes 30 tak to ještě není tak hrozný?Nebo myslíš že už je to přes čáru?
    Ale jestli mu jeho věrné „faninky”hustí do hlavy že u mužů věk nic neznamená a že zraje jako víno tak mu jistě sebevědomí nechybí ?

 6. Když jste tak u estetického hodnocení protagonistů/klipů, tak vřele doporučuju shlédnutí starého kousku Root – hřbitov. Záběr Dratvy na houpačce, to je fakt něco…
  Ale na silvestra k flašce rumu to zcela jistě poslouží.

  1. Tě fakt nechci urazit, ale mám upito a ty mi teď připadáš trochu jak komediální postava, co vždycky naběhne a plácne cokoli, jen aby taky něco řekla, ale tak jako roztomile. :D Fakt se mi to líbí, takže tě od téhle činnosti nechci odradit.

   Na Silvestra budu po flašce rumu esteticky hodnotit maximálně Lan zhana a Wei yinga a ne nějaký Root, nebo jiný pravěký bizarní klipy, který jsme všichni viděli.
   Omlouvám se za OT.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.