Esoctrilihum

Esoctrilihum: nové album

Pokud jste si naivně mysleli, že letos nevyjde nové album Esoctrilihum, mysleli jste si blbě. „Dy’th Requiem for the Serpent Telepath“ bude k mání od 21. května u I, Voidhanger Records na CD i LP. V přiloženém přehrávači najdete song „Ezkikur“.


4 komentáře u „Esoctrilihum: nové album“

  1. Ten obrázek se mi nelíbí. Song mi zní dost epicky a melodicky, místy až “pohádkově”, takže hádám, že tady se líbit asi nebude, ale mně celkem jo.

  2. Tak jsem to poslal zčásti do uší- takhle dlouhý desky celý prostě nedám, to by muselo být veledílo- a jak mě to předtím nudilo/ nezajímalo, musím uznat, že ten chlapec s legrační jazykolamnou přezdívkou má chvílema dost do sebe. Začátek prvního songu je kurník epická báseň a vůbec je to velmi povedený, druhej song dobrej, třetí track je strašná volovina, čtyřka dobrá. Vůbec mi přijde, že když se Ast atd. pustí do klasických riffovaček a vykašle se na velenudný veleplochy, má to prima koule. Doufám, že se najde nějakej producentskej kruťas s rákoskou, co ho flákne přes prsty, páč délka desky je hrozná. Jede pětka a je to hodina občanský nauky, nuda, šeď.

    1. Stejně jako minule a předminule, ani tentokrát nedoufám v producentskýho kruťasa. Potřeboval by to jak prase drbání.

      Nová deska mi přijde o dva kroky zpět.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.