Funeral Mist - Hekatomb

Funeral Mist: nová nahrávka

Nová nahrávka švédských Funeral Mist nese název „Hekatomb“ a vyjde 15. června u Norma evangelium diaboli na CD a LP. Objednávat lze na stránce vydavatelství nebo na Bandcampu, kde naleznete i náhled bookletu a triček.

01. In nomine domini 02. Naught But Death 03. Shedding Skin 04. Cockatrice 05.  Metamorphosis 06. Within the Without 07. Hosanna 08. Pallor mortis

Funeral Mist - Hekatomb


4 komentáře u „Funeral Mist: nová nahrávka“

  1. Slyším je poprvé, obrovský překvapení, čekal jsem postý nějaký ” nezemský ” blekotání- kolik kapel to umí dělat opravdu dobře, 3 ? – ale takovejhle dost tradiční black s rock prvkama nebo jak tu častou ” civilnost ” jistých pasáží nazvat- to absolutně ne ! Vynikající !

  2. Poprvé? “Salvation” (FM) a “VVorldVVithoutEnd” (KTHRSS) bych ordinoval všem black metalovým novicům, aby jim ta zfanatizovaná zvěrstva otevřela oči a nepropadali pak laciným pozlátkům, co si na BM jen hrají.

    1. Nejsem novic, ale holt jsem se k FM dostal až teď, obecně se od hodně satanistických kapel držím krapet zpátky- velmi často jsou to idioti a já už jsem jsem šedivej a blbě to snáším :) No, mám to těžký, když ten black metal mám dost v oblibě, hehe. Katharsis jsou dobrá posedlost, o tom žádná, ale taky mi to trvalo. Jak chceš držet zpátky někoho, komu se třeba tady hodně propíraný Dimmu zdají v těch debilních oblečkách strašně sexy, rebelský a vůbec cool? Banda zpocenejch Němčourů, co do toho zběsile mlátí a ječí jak Viktorka, to tolik sexy prostě nejni :)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.