Master's Hammer

Master’s Hammer: koncert v Praze, nové vinyly

Master’s Hammer oznamují, že ještě před návratovými koncerty na festivalech Brutal AssaultBjørgvin Black Mass (oba v srpnu) zahrají v klubu. Vystoupení v takzvané předpremiéře je naplánováno na 13. června v pražském Futurum Music Bar. Akce proběhne ke 30. výročí kapely a rovněž novému vydání desek „Ritual“ (1991) a „Jilemnický okultista“ (1992) na LP. Kromě Master’s Hammer se na koncertě jako host objeví Cult of Fire.

Master's Hammer


8 komentářů u „Master’s Hammer: koncert v Praze, nové vinyly“

  1. Já myslím že to nakonec dopadne jak s Krabathor a že i live nahrávky i s DVD se dočkáme…vsadil jsem se že budou příští rok i ve Vizovicích ?

    1. Haha, kdyby byli příští rok na MoR, tak by to byl gól :D Ideálně v poledne hned po Alkehol, po nich by se hodila nějaká symfo-metalová kravina z Reichu :)

    1. To bych se asi zasmál ještě více, než když jsem viděl support slovenského koncertu, tak snad… :D

      1. Čemu ses smál u slovenského supportu? Jsem myslel, že Doomas je nejsvětovější kapela na Slovensku a v celém přilehlém vesmíru…

  2. Možná by nebylo od věci aby Ráďa Pařízek vyrukoval se Soubojem Rebelů 2,tahle partička co tvoří M.H.by se tam náramně vyjímala.Skotačit na pódiu by jim mohla klidně Tanja myslím že by to bylo víc evil jak ty dvě kočeny ve Futuru:-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.