Rawcvlt

Rawcvlt: skladba z debutu

Slovenští blackmetalisté Rawcvlt představují své debutové album „Premonitions of the Horrible Things to Come“, které vyjde 19. prosince, se skladbou „Brimstone & Fire“. Desku vydají formou limitované kazetové edice Sky Burial Productions. Více informací naleznete zde.


17 komentářů u „Rawcvlt: skladba z debutu“

 1. Tohle mně dost štve, Rawcult mám hodně v oblibě a zase tak blbý médium jako je MC. Práce kluků ze Sky burial / Nomad sky diaries si velice vážím, ale co sakra mají na kazetách, to nechápu.

  1. Mě třeba kazety od SBP / NSD strašně baví. Fakt je mají udělaný hezky a originálně, netradiční balení. Já osobně ale kazetám fandím obecně, má to svoje kouzlo :) Zrovna dva dny zpátky jsem si zas objednával dalších pár kousků od Caligari :D

   1. Souhlas, SBP / NSD tituly krásně zpracovaný a dále mě baví i ten záběr kapel těchto labelů. A kazety jsou top formát, vyrůstal jsem na nich, stále si je kupuji a kupovat budu, mají své kouzlo, to bezpochyby. A taky se ni nestalo, že by zvukově odešly narozdíl od nějakých Cd, které jsem si pořídil nebo pálil před x-lety.

   1. Tak to jsem z toho nějakej zmatenej, neboť na Nomad sky diaries profilu u nejbohatšího Žida píšou pouze o MC. Jestli bude CD, tak abych zase začal shánět Waldemara, bo to teda chci. Triko už mám, teď eště nějakej ten nosič :)

 2. No a já vůbec, protože když se podívám do krabice od banánů, kde je jich kupa, od Metallic, Slayerů, Phlegethon, Bluurgh a třeba Mangled Torsos v kvalitě šumícího vodopádu na Sony HF 90 se seznamem tracků psaným na stroji , přes polský kopie od Baron po profi chromové a originál kazety v období Sepultura- Roots, tak je jich polovina nepoužitelná.. a to mně točí doběla, MC prostě nevydrží.

  1. Já myslim, že ona rozkladovost a zkurvysynskost MC kazet je právě účelem vydávání na tomhle formátu. Primitivní dungeon synthy s přebalama jak od osmiletýho dračáka tak zněj nejlíp.

  2. Kde to skladuješ? Já je mám taky uložené v bednách (od bot), ale i ty kazety starší dvaceti let hrají furt normálně. Jak staré originály, tak i milionkrát překopčené pásky.

   Včera jsem každopádně měl zajímavý kazetový zážitek. Pustil jsem si Nauky Různic a kazeťák mi to přehrával cca o necelou třetinu pomaleji. Znělo to docela “evil”..

  3. Jako je pravda, že mně se taky nestalo, že by mi kazety takhle zdechly. I hnuso-pirátský kousky z devadesátek mi furt hrajou… ale třeba to bude tím, že je furt to točím na starým Sony magneťáku taky z devadesátek :D

   1. No, to je možný. Mně kazetový hrdina z té doby dávno zdechnul a na novým mám pocit, že to sakra nejni ono.

 3. Normálně, pokojová teplota, bez přímýho slunce, nejsou ani blízko topení, ani domácího radaru, jenž emituje magnetické pole… :)

 4. Oujé, právě mi řvou Rawcvlt z bandcampu a je to vynikající primitivnost starý školy s bestiálním řevem. Recenzi, recenzi !

  1. To má bejt fakt použitelný? Přijde mi to trochu nepraktický, když z toho ta kazeta takhle čouhá ven…

    1. Mně to připadá jako nejlepší cesta, jak si zkurvit svoje kazety :) Zrovna kazeta je docela křehkej nosič a takhle bez nějakýho krytí bych to teda používat nechtěl. Kór u kazet, který jsou brutálně limitovaný, což jsou… vlastně skoro všechny.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.