Triumph, Genus - V zasněžených vrcholech se odráží můj smysl

Triumph, Genus: kompilace

Hexencave Producions vydávají vinylovou kompilaci posledních třech kazetových EP Triumph, Genus „V zasněžených vrcholech se odráží můj smysl“, „Hladiny plynoucích, žádný zítřek není do vás mým tokem promítnut“ a „Na kom je nyní tolik z mojí vůle“. Jednu z nejčerstvějším skladeb „Jest mi slavností zdroj zdařilých obměn na všem živém“ si můžete pustit na Soundcloudu, objednávat můžete například zde.


7 komentářů u „Triumph, Genus: kompilace“

  1. Úplně jsi mně rozbil :D Osobně mi to nepřijde tak hrozný, holt nietzscheánská filozofie není žádná Myrkuří víla, co to řeší éterickým oblečkem a prosvítajícíma bradavkama.. :)

  2. Já s tim mám stejnej problém.
   “Po svém původci coby jen náznak člověka
   Schválený mdlobou přípustného v páření a citu”
   To sou fakt šlehy. Hlavně krom toho, že mi to fakt místy přijde jako nesmysl, tak jak ještě často velikášsky pracují s těmi neurčitými podměty, přechodníky a pokusy o archaickou stavbu věty, tak to vypadá jak překlad textů nějaké narcistní mladistvé zahraniční kapely skrze translator.

  3. Znám autora textů osobně.A je to velice chytrý pán a má to v hlavě srovnané a ví co dělá.A nedivím se že to spousta lidí nevstřebá.A myslím že jde především o hudbu.A kdo to nezvládá tak ať to neposlouchá.

 1. Nedivím se, že se někomu stylistika textů nelíbí, ale na rozdíl od zmíněných Kryštof mají rozhodně smysl, byť ho možná ve své úplnosti vidí jen sám autor, a nic tam není navíc. Což samozřejmě z letmého pohledu nemusí být zjevné, když hromada slov a spojení je vícevýznamová. Taky nevím, zda by unikátní projev TG/KO nebyl zničen, kdyby texty s myšlenkami byly vyjádřeny běžnou češtinou, minimálně by se autor musel výrazně rozepsat a to už by se asi hůř zpívalo.

  Nechcu být za fanouška-obranáře, mě ty texty taky kolikrát přijdou za hranou, ale to je věc, kterou já ocením vždy, i když se mi to nemusí vždy líbit. O Umbrtku jako hudební entitu bych si například neopřel ani kolo, ale ty jejich ujeté texty a “mytologie” svou hodnotou mají.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.