Fecal Body Incorporated - Brown Love

Fecal Body Incorporated – Brown Love

Fecal Body Incorporated - Brown Love
Země: Bulharsko
Žánr: goregrind
Datum vydání: 15.3.2013
Label: Bizarre Leprous Production

Hodnocení: 7/10

Odkazy:
facebook

K recenzi poskytl:
Bizarre Leprous Production

Fecal Body Incorporated jsou bulharskou goregrindovou kapelou založenou v roce 2009. Za své vzory považují například Impetigo, Gut, Dead, Carcass, Dead Infection, Mucupurulent atd. Svou novinku nazvali velmi otevřeně: “Brown Love”. O její vydání se postaralo české undergroundové vydavatelství Bizarre Leprous Production.

Nevšimnout si exkrementů na tváři blonďaté princezny na obale, troufal bych si odhadovat, že budu poslouchat romantický doom metal. Ale pozor! Pokud tady nějaký náznak romantiky vůbec je, tak jedině s ultra porcí sarkasmu. No uznejte sami, názvy skladeb jako “Rectum Hero”, “Make Shit – Not Love”, “King Anus III” jsou toho dobrým důkazem. Kromě “Brown Love” je součástí alba také obývákové demo “Shitology” a živák skladby “Cold Turkey”, kterou si Fecal Body Incorporated vypůjčili od domácích Ahumado Granujo.

Středně tempý až pomalý matroš bych označil jako gore’n’roll. Strašně dobře se poslouchá a v momentě, kdy popisuju své dojmy, přehrávám “Brown Love” už poněkolikáté. V rámci možností těchto nízkonákladových projektů disponuje nahrávka slušným soundem. Jediným škrábancem na kráse je na můj vkus až příliš “hodný” zvuk bicích. Ale tady nejde jen o zvuk, ale především taky o obsah. Devízou téhle partičky jsou brutální rify a nějaký zajímavý nacházím v každé skladbě. Co si budeme povídat, tímhle se dnes může pochlubit jen málokterá kapela. Fecal Body Incorporated nehrají na dnešní dobu nic, co by se dalo považovat za převratné. Na druhou stranu jsou vysvobozením v návalu různých plagiátů. Po hudební stránce se jedná o zcela jinou kategorii, než je tomu u stájových kolegů M.D.K., na které jsem psal recenzi. Celé to má hlavu a patu, náboj a občas je to i sranda. Úpřímně se těším se na další počin.

Fanoušci gore’n’rollu středního tempa mají před sebou zaručeně těžkou a fungující nálož. Tak, a já jsem zase u konce, takže pouštím znovu.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.