Behemoth

Behemoth: live-stream

5. září budou Behemoth streamovat koncert a chcou za to 14 éček. K dispozici budou dvě verze vystoupení. Jedna klasicky sestříhaná režisérem a druhá, kde si můžete sami přepínat mezi kamerami. Jako „předskokani“ vystoupí Imperial Triumphant a jejich set by měl být k vidění i klasicky na YouTube. Nergal jinak pravil, že „będzie rytuał, będzie świętokradztwo“, protože jacci budou napierdalac někde před kostelem.


21 komentářů u „Behemoth: live-stream“

 1. O víkendu jsme kousek za Tanvaldem potkali dodávku olepenou znaky Behemoth. Na sedačce spolujezce byla blondýna a to, co si tam neslo housky, prý vypadalo jako Nergal. Nevím, jestli to byli oni, nebo nějací velcí fanoušci, ale radila jsem řidiči, aby do nich pro jistotu vrazil (podle způsobů seznamovaní v jednom seriálu).
  Na jejich koncert bych čuměla tak možná, kdyby za to dali 14 éček oni mně.:D

  1. Já se teď díval na polský animovaný seriál Egzorcysta a tam si v pár dílech dělali z Hehemoth parádní prdel. V jednom bylo potřeba dvě postavy zachránit z pekla. Jednu navlékli do trika Behemoth, načež se Belzedup urazil, že Nergal není žádný kurva satanista a dotyčného z pekla vyrazil za “profanacje symbolów piekelnych” nebo něco takového, haha. Je to na Netflixu a je samozřejmě nutné to sledovat v polštině.

   https://www.youtube.com/watch?v=U2EO0hqDTeE

 2. Imperial Triumphant jako předkapela? Co přijde příště? Darkspace budou předskakovat Manowar? :)))

  BTW Doufám, že na Alphaville bude recka, je to docela šleha…

  1. Jestli těžej po 14 éčkách za live-stream, tak vsadim kozla, že si za to předkapelčení Triumphanti museli cáknout u Behemothů taky, což u větších jmen není nic neobvyklýho.

 3. Za takéto kokotiny by som neplatil. Streamovať koncert cez internete bez divákov? A ešte chcieť za to prachy? Nie, nepáči sa mi to a ešte viac sa mi nepáči že z týchto “koncertov” dávajú reporty do Sparku alebo Metal Hammeru. Nasrať.

 4. Hlavně v posledním půlroce člověk mohl už vidět řadu streamů lepších kapel a zadax.. :)) Tak nevim proč platit zrovna za Hehemot, který tu hrajou s železnou pravidelností, a který zřejmě zahrajou určitě koncert na chup stejnej jako libovolnej živák co je na youtube :))

   1. Já bych i Behemoth věřil, že dokáží připravit něco fakt extra. Minimálně bude divák moct za 14 éček přepínat kamery tak, aby komparzistkám, co nejlépe viděl na kozy. :D :D

     1. Kozy jsou všude, stačí jít k bazénu a máte to live… ale kdyby pěknej zpěvák, nebo třeba kytarista v klidně i dost průměrné BM kapele předvedl striptýz (musel by mít malůvky, hroty, dlouhý vlasy…), daly se přepínat kamery a někdo jinej (aspoň trochu koukatelnej) ho třeba trochu svázal a zbičoval, tak by to bylo přesně tak nedůstojný, že bych si na ten stream 14 éček došla půjčit k Providendu, (ale pěknej, Nergala ani šminky nezachráněj).

     2. Metacosi: Tohle znám. Nejde vyloženě o to, abych viděla penis a pokud jo, tak tímhle způsobem to není ono. Lepší byl ten “rafinovaný” chlapec, co mi posledně doporučil H.;)

     3. Tohle vidět na koncertě, tak se smíchy pomočím a možná i pozvracím a máme ostudu oba. Stačil bubeník v Maďarsku. Toho nenapadlo nic lepšího, než si svlíknout tričko a to byste viděli jak vypadají kozy! Přitom to byl jinak i docela hezkej kluk, tak jsem ho šla po koncertě svou apačskou aj poprosit, ať už se nikde nesvlíká.

     4. Se ti jako nelíbí true norwegian hordaland cock? Vystoupení mi přijde zcela v pořádku dle hesla „rock out with your cock out“.

     5. Jsi truhlík. Věřím, že takovej Rhys King by chápal, co chci za 14 eur vidět.:D

  1. Každý má jiný vkus, nebudu ti to vymlouvat… mně by například stačil třeba ten z Advent Sorrow, odlíčenej nic extra, ale když chce, tak umí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.