Age of Empires II: Definitive Edition

Nový eintopf, nový psavec

Do rubriky site news nic nepřibylo dlouhou dobu, ale to souvisí s tím, že se dlouhou dobu nic zvláštního nedělo. Zrovna teď ale za zmínku určitě stojí, že jsme se rozhodli začít s další variací na eintopf.

Koncept tohoto článku bude malinko jiný než u standardních hudebních a filmových eintopfu. Nebude se totiž týkat nadcházejícího měsíce a toho, na co se těšíme, nýbrž měsíce uplynulého a toho, co nás během něj nejvíc bavilo. Navíc jej hodláme pojmout do větší šíře, takže se v něm nebudou objevovat jen filmy nebo hudební desky, ale kultura obecně, tedy i knihy, videohry nebo cokoliv dalšího, co koho z nás napadne. Jmenuje se to Kulturní svinstvo a bude to vycházet pátý den v měsíci.

No, a v neposlední řadě se zde postupně začnou objevovat příspěvky od nového člověka. Jestli v poslední době po očku sledujete komentáře, tak si asi tipnete. Na příslušné stránce už každopádně najdete jeho profil. Říká si Sokol, doktor z hor.

Age of Empires II: Definitive Edition


25 komentářů u „Nový eintopf, nový psavec“

  1. Jako fakt ? Ty máš nick ze tří teček a napíšeš tohle ? No, ale zas je pravda, že drzé čelo je lepší než poplužní dvůr :D

   1. Nad těma tečkama jsem moc dlouho nebádala, ale připadá mi to rozhodně lepší než si říkat Sindibád, kapitán sedmi moří.

    Metacosi: Aspoň jsi viděl, jak vypadají opravdoví démoni. Sama nevím, jestli mě víc děsí nebo se mi líbí… nemyslím tu hudbu ale ten klip.

  2. Vydržel jsem to do času 2:14. Pak už to nedalo moje pí.
   Hned jsem si vzpomněl nevím proč na přehlídku homovampyrismu z jistého, no film to nazívají. Takže kdo tu zrůdnost viděl do konce, tak objeví se tam v tom něco s rysem “ženské” nebo snad i hudby ??? Dál jak za 2:14 fakt nejdu.

   1. Srabe.:D Rysy ženské tam mají všichni. :D Ten klip je plnej černý magie, už hodně dlouho jsem neviděla nic s tak velkou hypnosilou jako je tohle. Kam se na to hrabou všechny lebky, obrácený kříže… zajímalo by mě kdo za tím stojí, protože oni jsou spíš loutky.

    1. Já jsem to dokoukal celé a jako – nic proti tomu, ale znova bych si to nepustil. Popík jako každej druhej, celkem nuda, akorát přehnaně vystajlovanej androgynní boyband. Žádnou hypnosílu neb černou magii z toho teda necítím, zaujal mne ale ten modrý salonek z druhé poloviny osmnáctého století. Zajímalo by mne, jestli to byl nějaký počítačový retuš, nebo kulisa. A nebo jestli to je kopie nějakého konkrétního místa. Každopádně, měl rajc.

     1. No, aspoň si se neodkopal jako další křupan, co pro něj nemůže být umění nic, kde se nenachází ten správný macho chlap, nebo kozy. Vždycky mi to připadá strašně vtipný.:D
      Jinak si můžeš ty interpretace najít ve zkratce na wiki. Ten salónek bude asi kulisa. Symbolů sis taky nevšiml? Jestli ne, tak by ses měl polepšit.

     2. Myslím, že pí. … má na mysli toho rohatýho v pozadí, co tahá za provázky těch kašpárků a pouští to do světa … reálně z toho koukají akorát zvlhlý kalhotky pubertálních slečen, v nichž bují silný cit k oněm krásným … asi chlapcům.

    1. Inu, jste rozkošně homofóbní hlupáčci, to video dostalo několik ocenění a jeho interpretace od kritiků jsou velmi dlouhé a nezáživné,… Dantezovi by se určitě líbily.

     1. Což o to, symboly se tam najít daly, viz ta pieta a další drobnosti. Musel bych se na to podívat znova a pořádně to prozkoumat, ale upřímně – je asi tisíc jiných věcí, které bych zkoumal raději. Ovšem nabízí se otázka, na koho jsou tyhle “podpultovky” cílený. Na mladý fanynky? Těžko. Já nevím, jak jsou na tom na východní polokouli, ale u nás by průměrná posluchačka (teda, je to určitě předsudek, ale mužských fanoušků by si tohle u nás fakt moc nenašlo) viděla jenom tančící a “rapující” kluky, který jsou jednak vyvoněný a druhak mají vyzývavý gesta. Celkem mě překvapilo, že si někdo dal tu práci, aby tomu něco dodal, ale kladu si dvě otázky – za 1) je to v takovémhle klipu potřeba? A za 2) proč? Zvlášť u nějakého boybandu, který prostě “přijde, zažije si svou minutku slávy a zhasne”. Ale zase na druhou stranu, proč ne. Já cílovka rozhodně nejsem a tady ji asi moc nehledej :D Bezesporu za tímhle vyštýlovaným kalkulem (protože ten to stopro bude) parta velice inteligentních lidí a věřím tomu, že pro kluky napsali každé gesto. Upřímně, ta sterilita je děsivá, ale musím tomu nechat jednu věc – rozhodně bylo snazší dokoukat tohle, než jakýkoliv klip od 6ix 9ine.

      Nenech se zmást, buran jsem. Jak si dlouho nedám pivo, turka a ruma v nějaký zaplivaný nádražce s partou místních dědků a igráčků, tak mne nebaví život. Ale viděl jsem už tolik nevkusnýho, prefabrikovanýho a nechutnýho “zla”, že mne hejno asijských kluků přijde jako docela neškodná věc. S těma homofóbama bych byl opatrnější, to už je vážná škatulka a dneska to s těma škatulkama lítá, až to hezký není. Fakt si nemyslím, že by tady někdo byl homofobní. To, že má někdo drsnější humor a nestojí mu klacek z korejský (?) klučičí kapely je celkem pochopitelný. A že z toho je dost lidí na blití taky ne, protože ten záměr je dost průhlednej.

  3. Dobře odladenej produkt, co víc dodat. Jo, slušná choreografie.

   Víc mě fascinuje postoj “nelíbí se ti tenhle produkt=jsi křupan”, takový zrcadlově obrácený “líbí se ti tenhle produkt=jsi buzna”.

   1. Jakože mě ten produkt teda taky bůhvíjak nebere, na druhou stranu kecy o “homovampyrismu” jsou imho zrovna teda docela dobrá ukázka poněkud komického metaláckého macho křupanství :))

     1. Však já ti to neberu :) Tadle nadupaná maskulinita patří k metalu odjakživa :) Jen jsem se chtěl trochu zastat Třítečky, přijde mi že tu ne vždy schytává tu čočku úplně zaslouženě. Podle mě bylo tohle “křupaství” docela přiznaný a všichni jsou s tim vpohodě :D

 1. Dobré vědět, že je Sokolíček bude zase někde aktivní :) Tak snad ti to vydrží a nestáhneš se zase na pár let do internetového zapomnění. Fly high!

  1. Chápu správně, že Sokol je něco jako internetová celebrita? Nebo kde předtím působil? Omlouvám se, nechodím sem zase až tak často a na jiné ziny vůbec, tak nevím. Jsem jen zvědavý.

   1. já si jej pamatuji akorát ze zaniklého fóra Black Metal Forum, které vedl nějaký Jericho. Tam se tehdá vedlo řečí…

     1. To je tak výstižnej a pravdivej hlod, že si ho snad zapíšu na speciální místo své osobní knížky glos :-D

 2. Proč je tam tan obrázek AoEII? Vždycky když ho vidim, tam mi v hlavě zašustí vyčerpané políčko.

 3. Rozšíření redakce je super zpráva, těším se na sokolí texty. Teď už chybí pouze pravidelná rubrika pro tři tečky nazvaná zápisky z blázince nebo tak nějak ;)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.