Ceschi poster 2016

Ceschi, Andy the Doorbum – Praha, 26. ledna

CESCHI (USA, Fake Four)
support: ANDY THE DOORBUM (USA)
26. ledna 2016
Praha – Klub 007 Strahov

První slovo, který člověka napadne v souvislosti s Ceschim? SRDCE. Tenhle chlapík ho má totiž velký jako málokdo. Kromě vlastní muziky je totiž rodák z Connecticutu spoluzakladatelem labelu Fake Four (název značky vznikl jako odkaz na čtyři prsty na Ceschiho pravý ruce), kterej muzikanti popisujou jako „most artist-friendly“ široko daleko. Máte rádi nahrávky lidí jako Astronautalis, Open Mike Eagle, Sole, Buck 65, Sister Crayon nebo Dark Time Sunshine? Za spoustu z nich můžeme děkovat Ceschimu.

26. ledna ale půjdeme na 007 kvůli Ceschimu a ne kvůli deskám, o který se postaral. Poslední VYNIKAJÍCÍ album „Broken Bone Ballads“ z roku 2015 je šestý v pořadí a je dokonalým mixem dvou žánrů, který charakterizujou jeho hudební dráhu: rap a folk. V nejlepším slova smyslu chytlavý akustický písničky se plynule prolínají s „banger“ hitama, do kterejch Ceschi střílí slova s kadencí kulometu a přesvědčivostí vizionáře. Ať už má v ruce majk nebo kytaru, je Ceschi především uvěřitelnej – to není o „kvalitě“ hudby; to je něco, co zkrátka bezpečně ucejtíte z každýho tracku.

Ceschi

Jak bude Ceschiho koncert vypadat? Nechme se překvapit. Bude to rap a druhá půlka zazní akusticky na baru mezi lidma? Nebo naopak? Nebo dohromady? Těšme se na moment překvapení a mimořádný setkání s velmi zajímavou osobností. Coby support si Ceschi veze podivuhodnýho písničkáře, kterej si říká Andy The Doorbum – nutno vidět živě!

Ceschi: https://ceschi.bandcamp.com/

[tisková zpráva]


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.