Chemical Warfare vol. II

Chemical Warfare vol. II

V pátek 12.6. se v litoměřickém klubu Baronka uskuteční druhé pokračování klubového minifestivalu CHEMICAL WARFARE. Vystoupí ruská Symfonická Black / Pagan Metalová kapela z Novosibirsku WELICORUSS a domácí industriálně thrashmetalová kometa MEAN MESSIAH. Obě kapely podpoří mladá dívčí partička ANGELIC PROJECT  z Velkého Šenova. Začátek 20 hod, vstupné 100 Kč.

FB event: https://www.facebook.com/events/…/

WELICORUSS (symphonic pagan/black metal)

Sibiřská metalová kapela působící již od roku 2005. Od letošního roku po přijetí několika nových členů, mezi kterými jsou Čech a Srb, se faktický stává mezinárodním projektem. Zatímco zvuk a obraznost kapely s jejich tmou a intenzitou bezpochybně patří k black metalu, Welicoruss ve své tvorbě také používá tradiční lidové melodie a symfonické prvky.

https://www.facebook.com/welicoruss

MEAN MESSIAH (thrash/death/progressive metal)

Mean Messiah, původně jako one man projekt, založil hudebník a producent Dan Friml, bývalý člen kapel Sebastian, Apostasy a dalších. Stylově by se hudba Mean Messiah dala popsat jako směs thrash a death metalu s progresivními a industriálními prvky. V roce 2013 vyšlo úspěšné album “Hell” a během roku 2014 kapela odehrála desítky koncertů, na kterých si vydobila renomé díky svým precizním, ale přesto živelným show. Na kontě má i úspěšný videoklip ke skladbě The Game, 20. října se Mean Messiah stali tipem týdne serveru Bandzone.cz a právě v těchto dnech začínají i práce na druhém albu, které by mělo světlo světa spatřit na přelomu v první polovině roku 2016.

https://www.facebook.com/meanmessiah

ANGELIC PROJECT (rock/metal)

Talentovaná mladá dívčí kapela, jejíž repertoár je složen jak z coverů klasických rockových a metalových kousků, tak i z vlastních skladeb.

https://www.facebook.com/angelicproject

[tisková zpráva]


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.