Forgotten Tomb, Nocturnal Depression – Praha, 29. října

Forgotten Tomb, Nocturnal Depression

V říjnu se můžete v klubu Exit-us těšit na unikátní klubovou black metalovou noc. Vzduchem bude cítit agrese, zlo, ale i deprese a sebevražedné myšlenky. To vše, a ještě mnoho dalšího, přinese skvělá sestava!

FORGOTTEN TOMB (Italy) – Black/Doom Metal

Italští Forgotten Tomb se opět vrací do ČR! Autoři skvělého alba “Springtime Depression” k nám přijedou se svým novým albem “Hurt Yourself and the Ones You Love”, které sklízí kladné recenze po celém světě, takže jistě je na co se těšit!

NOCTURNAL DEPRESSION (France) – Depressive Black Metal   –>> POPRVÉ V ČR! <<–

Přáli jsme si to celých 11 let a naše přání se konečně splní! Po albech jako jsou “Nostalgia – Fragments of a Broken Past” nebo “The Cult of Negation” nám Lord Lokhraed představí novinku “Spleen Black Metal”, která se nadmíru povedla!

SECRET OF DARKNESS (Cze) – Black/Death Metal

Tuto kapelu zná asi každý. Minulý rok vydali své druhé album “Neotericus Universum” a letos klip k písni Blinded, který jasně ukazuje, že se u nich skutečně nebudete nudit!

MALLEPHYR (Cze) – Black/Death Metal

Mladá banda, která si ale již dokázala vybudovat slušné jméno. Na kontě má sice zatím jen dvou songové demo, ale na koncertech předvádí skvělý a plnohodnotný set!

WYRM (Cze) – Black Metal

Česká stálice, která je na scéně přes deset let a na kontě má 3 super alba, se v říjnu vrátí do Prahy a jistě předvede ještě lepší set, než posledně! Byla by škoda si je nechat ujít.

KDY: 29.10.2015
KDE: Klub EXIT-US (Sokolovská 195, Praha)
ČAS: 18:00 – 00:00
VSTUP: do 18:30 – 250,- / od 18:30 – 300,-
FB EVENT: https://www.facebook.com/events/1442001849437298/

PŘEDPRODEJ: V klubu EXIT-US a nebo u pořadatelů (Ondra Huliklaat Exitus + Patrik Jericho Chrastil) za 250,-.

[tisková zpráva]


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.