Sweet Fest 4

Info o Sweet Fest 4

Jediný Glam rockový festival v ČR, pořádaný ostravskou kapelou Sweet Leopard.

Letošní již 4. ročník se uskuteční 22.4. 2017.

Celý večer zahájí v 19:00 kapela z Brna. Liquid Jesus je čerstvou novinkou, která se pomalu, ale jistě začala formovat v květnu 2015. Sestavu tvoří zpěvák Micky, kytaristé Demy a Filip, basista Lucas a bubeník Ferda. Hudebně nečekejte žádnou modernu, jedná se o přímočarý glam/rock ‘n’ roll v duchu 80’s kapel, který vás překvapí svou energií.

Jako druzí příjdou na řadu domácí a pořádající Sweet Leopard, kteří zahrají jejich největší hity z alba Shock Me! Thrill Me! Love Me!, které vyšlo v roce 2014 a z aktualní desky Horny House, která je v USA u lablu Demon Doll Records mezi 20 nejprodávanějšími za poslední měsíc.

Sweet Fest 4

Hlavní host Sweet Festu je Chris Holmes (ex W.A.S.P.) Základající kytarista amerických W.a.s.p., přijede se svojí kapelou Mean Man !!! Uslyšíte skladby z jeho dvou solových alb – Nothing To Lose (2012) a Shitting Bricks (2015) a největší hity kapely W.a.s.p. Pro fanoušky W.a.s.p. příležitost vidět tohoto šíleného kytaristu naživo a ještě si nechat podepsat desky , trika atd. protože po koncertě bude následovat autogramiáda!!!!

Jedná se o jedinou show v Česku a střední Evropě! Celý večer startuje v 19:00 a vstup bude 450,- v předprodeji, který bude zahájen od pondělí 20.2.2017, cena na místě pak 550,-

Vstupenky možno zakoupit v:
Klub BARRAK -Havlíčkovo nábř. 28, 702 00 Moravská Ostrava
www.smsticket.cz

[tisková zpráva]


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.