Hradby samoty VI poster

Soutěž s festivalem Hradby samoty

Hradby samotyHradby samoty je festival, který musí pravidelně lákat všechny příznivce experimentální a avantgardní muziky, jež spadá do žánrů jako dark ambient, noise, industrial a jim podobných. V loňském roce se sice Hradby samoty odmlčely, ale letos se opět vracejí a proběhnou celkově již pošesté.

Akce se odehraje ve dnech 14. – 16. července na zámku Rosice u Brna. Mezi stěžejní jména tohoto ročníku patří projekty jako Phurpa, Empusae, Tzolk’in či Flint Glass, ale v sestavě se nachází mnohem více zajímavých věcí. Veškeré další informace a kompletní line-up najdete na webu Hradeb samoty. Pokud byste byli rádi u toho, máte nyní možnost vyhrát jeden volný vstup na festival.

Jak už tomu ale v soutěžích bývá, úplně zadarmo to také nebude. Výhra je samozřejmě podmíněna zodpovězením soutěžní otázky, nicméně žádné strachy, zas až tak těžké to nebude. Jak již padlo, jedním z nejzajímavějších jmen, která se letos na Hradbách samoty představí, bude ruská Phurpa a právě té se naše otázka bude týkat. Její znění je jednoduché a vypadá následovně:

Co to znamená výraz „phurpa“?

Samozřejmě chceme slyšet původní význam, tedy co to je za předmět; odpověď, že jde o kapelu, bohužel nebereme :) Každopádně, své odpovědi neváhejte posílat na email soutez@sicmaggot.cz a nezapomeňte přidat i své jméno.

Uzávěrka soutěže bude v neděli 19. června ve 23:59. Někdy krátce poté bude vylosován výherce, na něhož pak na Hradbách samoty bude čekat volný vstup.

Na závěr samozřejmě patří poděkování samotným Hradbám samoty za poskytnutí ceny do soutěže!

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA, VAŠE ODPOVĚDI JIŽ NEBUDOU ZAPOČÍTÁNY!


1 komentář u „Soutěž s festivalem Hradby samoty“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.