John Wick: Chapter 3 - Parabellum

Filmový eintopf – květen 2019

John Wick: Chapter 3 - Parabellum

H.:
1. John Wick: Chapter 3 – Parabellum
2. The Perfection
3. Ma
4. Godzilla: King of the Monsters

H.

H.:

Po trochu zajímavějším dubnu tu je opět o trochu slabší měsíc. V květnu vzbuzuje nějaké očekávání snad jenom jeden film a zbytek je takový, že se na to člověk možná podívá, ale možná taky ne, a jestli ne, tak se nejspíš nic nestane. Vzhledem k okolnostem si tentokrát dovolím napsat čtyři bijáky, protože vyčnívá jen ten první jmenovaný a zbytek mě zajímá / je mi volný úplně stejně.

Oním jediným očekávaným filmem je samozřejmě třetí díl „John Wicka“Keanu Reeves je frajer a upoutávky vypadají dost nabušeně, takže věřím, že opět půjde o pořádnou akční pecku.

V druhé půlce měsíce dorazí na Netflix snímek „The Perfection“, o němž podle ukázek zatím moc nevím, co si mám myslet. Zdálky to ale vypadá zajímavě, tudíž to asi zkusím. Snad nebudu litovat, protože občas jsou ty Netflixové záležitosti svou kvalitou docela pochybné.

Nijak zásadní očekávání nebudí ani „Ma“, ale jde o jeden ze dvou hororů, které u nás budou v květnu v kinech, přičemž tenhle se přece jenom tváří o něco rozumněji než „Brightburn“, což mi od pohledu připadá jak strašná pičovina. Nějaká černošská bába nechává místní omladinu pařit ve svém sklepě, ale kdyby jim ten prostor poskytovala jen tak nezištně, asi by to bylo žánrově jinde, takže se dá očekávat, že asi někdo zkape. No, uvidíme.

Tohohle asi budu litovat a až to uvidím, možná se budu stydět, že jsem to udělal, ale ještě sem napíšu „Godzilla: King of the Monsters“. Jednička z roku 2014 byla strašná sračka, následující „Kong: Skull Island“ ze stejného univerza už byl stravitelnější (i když pořád žádný zázrak), tak snad bude vzestupná tendence pokračovat. Čím míň pindů a příběhu a čím víc příšeráků a monstrózních bitek, tím líp.


2 komentáře u „Filmový eintopf – květen 2019“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.