Další

Všechny komentáře v diskuzích pod články vyjadřují pouze názory jejich autora, nikoliv názory Sicmaggot nebo jeho redaktorů. Jakýkoliv příspěvek obsahující reklamy, odkazy na nelegální stahování, samoúčelné nadávky nebo jakýkoliv jiný obsah, který kdokoliv z redakce uzná za nevhodný, bude smazán. K mazání se nicméně snažíme uchylovat jen v krajních případech, obecně jsme docela tolerantní.

Že posloucháme nějaké skupiny a píšeme o nich, ještě neznamená, že nutně souhlasíme s jejich světonázory či filozofií nebo že snad tyto názory dokonce podporujeme. Tak to prostě je. Píšeme o muzice, politiku máme na salámech.

Zároveň neručíme za obsah, který se nachází na oficiálních stránkách či profilech kapel, na něž odkazujeme v infu u recenzí. Stejně tak se nutně nemusíme ztotožňovat s tím, co skupiny či jednotliví hudebníci prohlásí v našich rozhovorech – odpovědi vždy ponecháváme bez jakékoliv cenzury, a to i v případě, že s jejich obsahem sami nesouhlasíme.

Všechny texty (s výjimkou tiskových zpráv, jež jsou vždy viditelně označeny), které se zde objeví, jsou původní a jsme jejich autory. Nejspíš to podléhá jakýmsi licencím a autorským právům nebo tak něco, ale neradi bychom takové věci řešili, takže nebuďte mrdky a nekraďte. Napište si radši něco vlastního – bude to přínosnější jak pro vás, tak pro vaše případné čtenáře.

Zaslání jakýchkoliv tiskových zpráv nebo dalších materiálů automaticky neznamená jejich zveřejnění na stránkách Sicmaggot. Redakce si vyhrazuje právo zveřejňovat veškeré zprávy pouze na základě vlastního uvážení.

Veškeré zkratky zemí na celém webu (tagy atp.) jsou zapsané podle standardu ISO 3166-1 alpha-3.

Pokud byste si chtěli stáhnout naše logo, lze tak učinit na následujících odkazech (různé barevné varianty):
black logo (transparent background)
white logo (transparent background)
black logo (white background)
white logo (black background)

Pokud byste logo potřebovali v ještě vyšším rozlišení, než je zde ke stažení, ozvěte se prosím na redakční email.

Naše logo bylo vytvořeno ve free verzi fontu Rocketship Town (autor: Allen Chiu).

Autorem fotografií v hlavičce a zápatí webu je šéfredaktor H.

Naše stránka běží na redakčním systému WordPress a byla vytvořena úpravou WordPressové šablony s názvem „Twenty Fourteen“.


Od hudebních fandů pro hudební fandy