Movie News

 • Bloodline: upoutávka

  8.8.2019

  20. září vyjde digitálně horor „Bloodline“, v jehož hlavní roli se představí Seann William Scott („American Pie“). Upoutávku sledujte níže.


 • Satanic Panic: trailer

  8.8.2019

  6. září dorazí na VOD a částečně i do kin (ne u nás) hororová komedie „Satanic Panic“. Nedávno vypuštěný trailer sledujte v přiloženém přehrávači.


 • The Purge: pátý díl za rok

  8.8.2019

  Série „The Purge“ po loňském prequelu a TV seriálu stále nekončí. Na léto 2020 byl ohlášen pátý celovečerák, jehož režie by se měl ujmout Everardo Gout. Duchovní otec značky James DeMonaco napíše scénář a bude produkovat. Údajně by se mohlo jednat o ukončení série.

  Když už jsme zmínili seriál, můžeme dodat, že i na téhle frontě hodlá „The Purge“ pokračovat. Druhá řada má dorazit letos na podzim.

  The Purge


 • Hatsukoi: nový film Takashi Miikeho

  25.7.2019

  Kultovní japonský režisér Takashi Miike má připravený nový film „Hatsukoi“ (anglicky „First Love“), který se bude vyprávět o mladém boxerovi, jenž se zaplete do pašování drog a pronásledovat jej bude policie, yakuza i čínská triáda. Snímek vyjde na přelomu září a října.

  Hatsukoi


 • Saw: posun o pět měsíců

  25.7.2019

  Už nějakou dobu víme, že příští rok dorazí reboot hororové série „Saw“, za nímž stojí komik Chris Rock, který si ve filmu i zahraje. Nedávno se k obsazení přidal i veterán Samuel L. Jackson a režie se ujme Darren Lynn Bousman, jenž v minulosti natáčel už tři díly „Saw“ (II, III a IV).

  Nově ale přichází posun data premiéry. Z původně plánovaného října dorazí nové „Saw“ již o pět měsíců dříve, 15. května 2020. Zpráva se objevila krátce poté, co byl na říjen 2020 potvrzen nový díl série „Halloween“.

  Saw


 • Attack of the Killer Tomatoes: reboot na cestě

  22.7.2019

  Kultovní škvár „Attack of the Killer Tomatoes!“ z roku 1978 se dočká nové verze, jejíž natáčení právě začalo. Režíruje Dustin Ferguson („Amityville: Evil Never Dies“).

  Attack of the Killer Tomatoes


 • Zombie Tidal Wave: premiéra v srpnu

  21.7.2019

  17. srpna bude mít premiéru biják se slibným názvem „Zombie Tidal Wave“, který by měl přesně o tom, co titul slibuje – o přívalové vlně plné zombies. Režíruje Anthony C. Ferrante a v hlavní roli se představí Ian Ziering, což jsou borci oba známí díky sérii „Sharknado“. Televize Syfy, která za snímkem stojí, jen tak mimochodem plánuje udělat dlouhou sérii i ze „Zombie Tidal Wave“. Upoutávku sledujte níže.


 • Blade: nový film součástí MCU

  21.7.2019

  O tom, že by se komiksový vybíječ upírů Blade mohl dočkat nového filmu, se šeptalo už nějakou dobu. Nyní je oficiální, že postava svůj reboot dostane a že svůj ksicht jí propůjčí Mahershala Ali („Green Book“, „Moonlight“). Méně pozitivní zprávou je, že se nový Blade zařadí ke komiksovému kolosu Marvel Cinematic Universe jako součást jeho nadcházející čtvrté fáze.

  A když už jsme u MCU… již ohlášený sequel Doctora Strange s názvem „Doctor Strange in the Multiverse of Madness“ by měl údajně být prvním hororovým příspěvkem do univerza. Do kin dorazí 7. května 2021.

  Blade


 • Halloween: dva díly na cestě

  19.7.2019

  Loňský pokus o vzkříšení legendární slasherové série „Halloween“ si velkým úspěchem v kinech hlasitě řekl o sequel a už nějakou dobu není tajemstvím, že se na něm pracuje. Nyní ale víme, že nedostaneme jedno, nýbrž rovnou dvě pokračování. „Halloween Kills“ dorazí do kin 16. října 2020 a „Halloween Ends“ 15. října 2021. Oba díly opět režíruje David Gordon Green, vrátí se i Jamie Lee Curtis a na filmech se bude nějakým způsobem podílet i John Carpenter, režisér původního „Halloweenu“ z roku 1978.

  Halloween


 • Halloween: pokračování příští rok

  24.6.2019

  Loňský pokus o vzkříšení legendární slasherové série „Halloween“ slavil úspěch a v kinech udělal docela vítr, takže není divu, že už se zběsile maká na pokračování. S natáčením by se mělo začít letos na podzim a výsledný film by měl do kin dorazit v říjnu 2020.

  Halloween


 • Black Christmas: remake na konci roku

  16.6.2019

  Kultovní slasher „Black Christmas“ z roku 1974 se na konci roku dočká nového zpracování. Snímek produkovaný společností Blumhouse vyjde 13. prosince.

  Půjde již o druhý remake „Black Christmas“. První předělávka vznikla v roce 2006.

  Black Christmas


 • Saw: další část v roce 2020

  18.5.2019

  Další film ze série „Saw“ by měl dorazit v říjnu 2020. Jeho příběh vymyslel a role výkonného producenta se ujme komediální herec Chris Rock, scénář dostali na starost scénáristé předešlého dílu „Jigsaw“ a režírovat bude Darren Lynn Bousman, jenž natáčel už druhou, třetí a čtvrtou část.

  Saw


 • Rabid: remake na cestě

  17.5.2019

  Snímek „Rabid“ od Davida Cronenberga z roku 1977 se dočká svého remaku. Novou verzi již natočily sestry Jen a Sylvia Soska. Výsledek by se měl objevit na filmových festivalech již během letošního roku.

  Rabid


 • The Head Hunter: trailer

  17.3.2019

  Středověký horor „The Head Hunter“ byl už loni promítán na filmových festivalech, ale až 5. dubna letošního roku se dostane do veřejné distribuce. Nově zveřejněný trailer sledujte níže.


 • Bullets of Justice: trailer

  9.3.2019

  „Bullets of Justice“ měl být původně seriál, ale crowdfundingová kampaň na postprodukci se povedla nad očekávání, tudíž namísto pouhého pilotu nakonec vznikne celovečerní film. Pokud jste někdy toužili vidět Dannyho Treja a zmutované prasolidi v jednom bijáku, měli byste se začít těšit. Datum vydání prozatím není, ale byla uvolněna upoutávka a plakát.

  Bullets of Justice


 • Madman: bude remake?

  25.11.2018

  V určitých kruzích kultovní slasher „Madman“ z roku 1982 by se možná mohl dočkat moderního remaku. Alespoň o to usiluje Gary Sales, producent původního snímku. Dle jeho slov je už scénář napsaný a aktuálně se shání studio, které by natáčení zafinancovalo.

  Madman


 • Remake „Child’s Play“ příští rok

  18.11.2018

  Přestože kultovní hororová série „Child’s Play“ ještě nebyla ukončena a její tvůrci aktuálně připravují televizní seriál, paralelně se chystá také remake původního snímku z roku 1988. Nová verze vraždící panenky Chucky do kin dorazí 21. června 2019, plakát následuje.

  Child's Play


 • Zombieland: dvojka příští rok

  15.7.2018

  Dlouho očekávané pokračování hororové komedie „Zombieland“ bylo konečně oficiálně oznámeno. Dvojka se začne točit v lednu 2019 a do kin by měla dorazit v říjnu téhož roku. Do svých rolí se vrátí Woody Harrelson, Emma Stone, Jesse EisenbergAbigail Breslin a režírovat bude opět Ruben Fleischer.

  Zombieland (2009)


 • Halloween: trailer

  8.6.2018

  Očekávaný návrat legendární slasherové série „Halloween“ se blíží. Nový díl, který přímo navazuje na originál z roku 1978 a ignoruje vše od dvojky dál, dorazí do kin 19. října. Právě byl vypuštěn první oficiální trailer, který sledujte v přiloženém přehrávači.


 • Suspiria: trailer

  8.6.2018

  Jak nejspíš víte, na podzim vyjde remake kultovního italského hororu „Suspiria“ z roku 1978. První trailer na stejnojmennou předělávku sledujte v přiloženém přehrávači.Od hudebních fandů pro hudební fandy