Lamb of God - Wrath

Lamb of God – Wrath

Lamb of God - Wrath
Země: USA
Žánr: groove metal
Datum vydání: 24.2.2009
Label: Epic Records

Hodnocení: 9/10

Odkazy:
web / facebook / twitter

“Wrath” je již paté studiové album americké metalové skupiny Lamb of God. Album vyšlo teprve nedávno (24. února 2009), ale už dříve se dostala ven pirátská kopie a kolovala po internetu. Producentem alba se stal Josh Wilbur, nahrávalo se v New Yorku, Virginii a v New Hampshire. “Tohle album bude překvapením pro hodně lidí, zvolili jsme jinou cestu. Dosáhli jsme nejlepšího, co jsme mohli,” řekl o albu bubeník Chris Adler.

“Jehňata” již uveřejnili nový videoklip k písni “Set to Fail”, pokud sledujete tento blog pravidelně, určitě jste tuto skvělou zprávu zaregistrovali, ale pro jistotu davám link znovu.

“Wrath” oproti předešlé práci otevírá pomalá, klidná dvouminutová píseň “The Passing”, v níž se nevyskutuje ani zpěv. “Je čistě instrumentální, je to jedna z mých nejoblíbenějších, protože je to pro nás něco jiného, dlouho jsem takovou chtěl udělat,” řekl o tomto kousku kytarista Mark Morton. Na tuto otvíračku pochopitelně navazuje píseň “In Your Words”, která dodavá skvělý start alba – zbytek se pak nese v podobném duchu. Nestačíte ani rozdýchat skvělý úvod a hned na vás vyskočí “Set to Fail”, tato píseň se řadí k vůbec nejlepším nejen na celém albu, ale i doposud vydaných písní Lamb of God. “Contractor”, píseň následující po “Set to Fail”, se nijak dlouho nerozjíždí a hned zostra začne, i s poněkud odlišnějším zpěvem v úvodu. Dále se již o jednotlivých písních nebudu rozepisovat, ať z toho taky něco máte. Každopádně každy další song je skvělý.

“Wrath” také vychází jinak v Evropě a jinak v Americe, protože v Americe jsou Lamb of God pod Epic Records a v Evropě jsou pod Roadrunner Records. V Evropě “Wrath” vychází klasické jedno CD bez žádných bonusů nebo ve speciální edici. V Severní Americe vychází klasické CD bez bonusů, Deluxe Edition s bonusovým diskem, Super Deluxe Edition s LP deskou. A nebo pro staré fajnšmekry je tu i možnost zakoupení pouze LP desky.

Lamb of God momentálně objíždí svět, aktuálně jsou v Rakousku, odkud se pak přesunou do Japonska a do Ameriky.

Zkrátka “Wrath” je od začátku až do konce skvělé album, čekají na vás skvělé texty, bubny, riffy a kytarová sóla. Nudit se nebudete. Lamb of God se vytáhli, pokud i další alba budou takto kvalitní – máme se na co těšit.


22 komentářů u „Lamb of God – Wrath“

 1. proc setrit 100 % uplne jasne pro mne jedno z nejlepsich alb co jsem kdy slysel!!! (nerikam nejlepsi)…. ale je to poctive odvedena prace!!! a LAMB OF GOD i pres svoji slavu neubira na tempu jak tomu je treba u slipknot metallice cradle of filth…. atd ale drzi se furt stejne tvrde a stejnyho zanru jako treba slayer…. takze FANDIM LAMB OF GOD A DRZIM PALCE NA DALSI ALBUM :)

 2. Tak březnová tapetka bude Helloween takže aaaž další měsíc, ale Corey udělá ještě jednu vychytávku tak možná i dřív ;)

 3. Přesně tak záleží na vkusu, takže Seda nechtěj od někoho komu se líbí CC, aby napsal 95% to je směšný. ;))

 4. Seda nepochopil si to :))

  Jinak rada k recenzi… nikoho nezajímá vydání a takovýhle věci, ale každýho zajímá objektivní názor na album jako celkem a aspon stručný popis všech písní a atmosféry alba a nějaké perly navrh ;)

 5. Seda: Ale no tak, piš i nadále a ono se všechno poddá, věř mi.. :) odvádíš dobrou práci, tak si to nenech pokazit takovými detaily.. ;)

 6. Hmm.. jsem ráda že píšu jen novinky, protože jak tak koukám, mě byste za kažení šablony asi ukamenovali.. :S

  Jinak 90% je podle mě dostačující ;-) možná 85 :-P Ale to je už jedno..

 7. S@t neboj holka má přednost! :) Šla bys jako první a měla bys to hned za sebou. :-D Nééé, každej potřebuje praxi, žádnej učenej z nebe nespad, takže vytrvejte a nějaký rady si k srdci vemte ;)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.