Blut aus Nord - Hallucinogen

Blut aus Nord: nové album v říjnu

Nové album Blut aus Nord bylo pojmenováno „Hallucinogen“ a vyjde 11. října u Debemur Morti Productions, kteří na svých stránkách již rozjíždí předprodej. Níže si můžete přečíst tracklist a pár slov k novince. Autorem přebalu je Dehn Sora.

01. Nomos nebuleam 02. Nebeleste 03. Sybelius 04. Anthosmos 05. Mahagma 06. Haallucinählia 07. Cosma procyiris

Slovy Vindsvala:Hallucinogen marks a new stage in our process of perpetual regeneration. Music is a fascinating quest without end… and it would be a mess to express the same range of emotions, a mess to remain frozen in the same aesthetic, the same energy, a mess to compose and release the same thing again and again… and again.”

Blut aus Nord - Hallucinogen

Slovy vydavatelství: Hallucinogen begins a new era for BLUT AUS NORD, ending the cycle of clandestine industrialised dissonance that culminated with previous transmission Deus Salutis Meae and moving skyward into freshly melodic territories of progressive clarity. Interweaving dreamlike choirs, inimitable harmonic developments, reflective clean guitars, palpable organic drumming and a welcome rock and roll swagger, Hallucinogen is a spacious, emotionally wide-ranging record that finds BLUT AUS NORD more open than ever, full of life and revelling in the element of surprise. Hallucinogen is yet another coherent universe from a band who have moved away from familiar tropes, aesthetics and comfort zones to unite – with Dionysian spirit – under/overland, surface/void, metropolis/mountain and the vastness of the mind’s eye into an indispensable addition to their unparalleled body of work.“


9 komentářů u „Blut aus Nord: nové album v říjnu“

  1. No, tak to jsem hodně zvědav.. obal je super a jestli to bude stejně psychedelický- ne psycho- tak by to mohl být milník :)

  2. Dejte pokoj, pacholci, těch pokroucenejch kytár už bylo dost, dyk to začíná bejt jak Ácé blesk Décé, furt dokola.. a to říkám s tím, že tuhle kapelu mám hodně moc rád. Pro mně jsou to jedni z největších hledačů a právě doufám v ukrutánskej trip jinam a jinak. A ty sedmdesátky.. vzpomeňte si, jakou parádu s nima vysekli Black magis SS. V podání bujarých franto- italo mládenců by to mohl být kulervoucí trip do podvědomí a podhoubí :)

  3. Mně se obal líbí. Souhlasím s Milanem, že nový směřování jim bodne, změnu už to opravdu chce. Zároveň ale sdílím ty obavy, ten popis mě stoprocentně nenadchnul a podobně jako Metacycla se trochu bojím, aby to nebylo moc sladký. Zmiňovaný logo na triku mě rovněž překvapilo… vypadá to jako další random psych/stoner retro kapela nebo kopírka Electric Wizard…

    Samozřejmě ale doufám, že to dopadne dobře, a čekám to spíš lepší než horší.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.