Hate Forest

Hate Forest: ukázka z nového alba

Po 16 letech ticha přerušených jediným koncertem se Roman Saenko vrací s novou deskou Hate Forest pojmenovanou „Hour of the Centaur“. Album, které bylo stvořeno a nahráno během několika dní, vydají 25. prosince Osmose Productions na všech klasických formátech a níže si můžete pustit skladbu „No Stronghold Can Withstand This Malice“.


6 komentářů u „Hate Forest: ukázka z nového alba“

  1. O! Tak to je super, tenhle ukrochrchel miluju láskou převelikou a rejpnutíčko v promokecu do Instablekoušů je víc než milý :) Popisek ” unpenetrable dark wall of sound … ” … no ty vole, pocem a dávej mi to s tuplovaným knedlikem :)

  2. Jj, hejt na instagramový black metal je zábavný, zvlášt když tě vizualizace songu na youtube ihned nabádá k odebírání Instagramu Osmose :D Ale jsou to drsní hoši, jasný jasný :)))))
    Ale ukázka dobrá hoblovačka..

    1. To je už taková debilní doba, no , co naděláš. Naštěstí si tohle umím odečíst, páč jináč by se z toho jeden musel posrat :) Nicméně je to hodně vtipný, to zas jo :)

  3. Hola, drazí, zdalipak si již ničíte ušiska Kentauří hodinou ? Tajdlenc ta kobyla uhání jak splašená a vono furt ničehož nic… neposlouchejte nějaký tyhlety volovinky, kde smrťáci kadějí hvězdy, tady čeká drsnej blek metl na zhodnocení ! Já mám teda jasno, je to skvělý, ale žejo, aby tydlety ostatní, co to potřebujou mít napsaný neměli zbytečné pochybnosti :)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.