Wędrujący wiatr: druhá deska v říjnu

Polská formace Wędrujący wiatr, jejíž dva členové působí či působili v kapelách jako Stworz, Pustota či Fall, bude vydávat druhou desku. Ta nese název „O turniach, jeziorach i nocnych szlakach“ a k mání bude od 31. října u Werewolf Promotion. Obal se nachází tady, tracklist následuje:

01. Ze szczytów i z toni 02. Wołanie z granitowych twierdz 03. Ja, Wiatr 04. Gdzie wiatr tka makatki nocy 05. Na łańskam jyziorze 06. U stóp śniącego króla Tatr


6 komentářů u „Wędrujący wiatr: druhá deska v říjnu“

 1. ožehnutýspopelněnýzuhelnatělýmasozeleninovíobinýkarbanátekstatarkoulehceprošloualepořádjedlou napsal:

  Tak tohle je pánové kult všech kultů a naprostá topka atmo blacku

  1. Mám to tu nachystané, ale ještě jsem to neslyšel. Že bych se do toho taky pustil, hm…?

   Mimochodem, ještě delší by ten nick nešel? :D

 2. Doporučování atmo blacku je podle mě dost nevděčný, protože na každýho platí něco jinýho a u hudby stojící na atmosféře je to nejmarkantnější, skvělej případ jsou třeba Darkspace.
  Wędrujący wiatr rozhodně nehrajou nic originálního, neslyšenýho, takovej lehce temnější a mírně zahulenejsi lesní atmosférickej black, jediná trochu originálnějšì věc je občasně použity cimbál (asi cimbál ) a “slovanská ” atmosféra, v podstatě takovej slovanskej cascadian . Přesto bych je rozhodně doporučil, protože takhle dobře zhranej a silnej atmo black jsem dlouho neslyšel. Od Ja, wiatr jsem tomu naprosto propadnul, každej poslech je zážitek, což říkám jako fanoušek žánru

 3. Tak jsem si to poslechnul a na první poslech mě to zas tak neodpálilo. Bylo to vcelku příjemný, ale do kolen jsem z toho nešel. Nicméně pojmenování „slovanskej cascadian“ docela sedí :D Asi tomu ale dám ještě šanci, to né že né.

  Zároveň docela souhlasím i s Kubáncem – ta podobnost s Walknut tam je, ale Rusáci jsou působivější…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.