Tiskové zprávy

 • Heavy Make-up, Unkilled Worker Machine – Praha, 8. října

  7.10.2015

  TZ

  Heavy Make-up, Unkilled Worker Machine

  HEAVY MAKE-UP (SE) + UNKILLED WORKER MACHINE
  8. října 2015
  Klub 007 Strahov
  Vstup: 150 Kč

  O Heavy Make-up toho víme v podstatě tolik, co jsme věděli před dvěma měsíci, když jsme si pustili jejich demáč. Na netu o nich není v podstatě nic (což je ovšem sympatický), někdy v zimě nebo ještě dřív byl jeden velice krátkej rozhovor v Maximum Rock’n’roll. Jsou z plodného města Göteborgu, stejně jako Anti Cimex, Ace of Base, In Flames nebo Skitsystem. Všechno, co hrajou, jste už možná někdy slyšeli u jiných kapel, není tu nic, co by překvapilo někoho z okruhu Hluch Crew nebo Silver Rocket. Ale prostě JE TO TAM. Tahle kapela zní, jako když fanoušci rock’n’rollu hrajou rock’n’roll, což je zhruba to, co děláme my všichni, že jo. Krásný riffy, spousta činelů, opakující se sloka, sóla na jednu strunu, žádný jasný záměr zpívat bez přízvuku, a hlavně se umějí držet zpátky. A texty? Fantastický.

  Heavy Make-up znějí jako kapela na začátku, která má zázračný štěstí, že to prostě umí podat už teď. Spousta kapel to nedokáže ani po deseti letech. Často se stává, že se takový kapely za půl roku rozpadnou a je konec. Náš názor: ve čtvrtek uslyšíme kapelu, která zní jako všichni a nikdo, má pár demáčů a nikam se netlačí. Je to sakra silný a třeba za 10 let si řekneme, že JSME BYLI U TOHO.

  Legendární demo Heavy Make-up poslouchejte tady: http://www.youtube.com/watch?v=r8eNAcORpvI

  Unkilled Worker Machine tady: http://www.silver-rocket.org/kapely/unkilled-worker-machine

  [tisková zpráva]


 • Children Of Bodom přijíždějí do Brna uctívat chaos!

  7.10.2015

  TZ

  Children of Bodom

  27. 10. 2015 od 20:00
  Fléda, Brno

  Po delší odmlce se do Česka vracejí populární metalisté Children Of Bodom. Rodáci z finského Espoo s sebou vezou zbrusu novou desku I Worship Chaos. “Můžeme s klidem slíbit jedno z nejtvrdších alb v naši historii,” vzkazuje frontman Alexi Laiho.

  Children Of Bodom se do historie evropské metalové scény nesmazatelně zapsali svým originálním mixem tvrdých metalových žánrů a citem pro silné melodie. Zlomovým okamžikem bylo vydání alba Follow The Reaper z roku 2000, které bodovalo i mimo rodné Finsko a kapele otevřelo cestu na velká evropská pódia. Svůj status kapela upevnila také deskami Hate Crew Deathroll (2003) a Blooddrunk (2008).

  Letos na podzim vychází už deváté album I Worship Chaos, které má patřit k nejtvrdším v diskografii kapely. „Ve mně I Worship Chaos vzbuzuje temnější dojem než předchozí alba, (…) ta deska je naštvaná, temná a chytlavá. A myslím, že v klidu můžu říct, že s I Worship Chaos se Children Of Bodom znovuzrodili ještě nasranější,“ komentoval novinku lídr kapely Laiho.

  Brněnský koncert Children Of Bodom otevřou progresivní thrash/death metalisté Sylosis z Velké Británie.

  Vstupenky na koncert Children Of Bodom můžete kupovat v předprodejních sítích. V nabídce je také VIP balíček, který nejvěrnějším fanouškům umožní osobní setkání s kapelou. Více informací najdete na webu www.obscure.cz.

  FB event:
  https://www.facebook.com/events/849891305104457/

  Další související linky:
  https://www.facebook.com/childrenofbodom
  https://www.youtube.com/watch?v=Bhhqmk6Koj4
  https://www.facebook.com/Sylosis
  http://fleda.cz
  www.obscure.cz

  [tisková zpráva]


 • DEMONICAL share new music video “To Become the Weapon”

  6.10.2015

  TZ

  Demonical - Black Flesh Redemption

  Swedish old-school death metal tyrants, DEMONICAL, have released a brand new video to the track “To Become the Weapon”, taken from their new EP, “Black Flesh Redemption”, out now on Agonia Records. Watch the video at this link:

  https://youtu.be/_8ULZNa4vOg

  The clip was filmed during the band’s summer festivals and live shows in 2015.

  Produced and mastered by vocalist Sverker Widgren, the four-track new EP was recorded in two studios: Amplified (drums) and Wing (rest of the instruments) between January and February, 2015. The cover artwork was created by Kontamination Design“Basically, the new material continues where Darkness Unbound (last album) left us – explains bassist, Martin. However, with a slightly new course to explore when it comes to the musical and visual formula of the band. But all you loyal followers – old and new – rest assure, we are still talking about the finest form of pitch black old-school Stockholm-style death metal that will hit you viciously and victoriously bringing you one step closer to a cleansing redemption”.

  The EP is available in:
  – digipack MCD;
  – 12″ black MLP (limited to 700 copies);
  – 12″ silver MLP (limited to 200 hand-numbered copies);
  – 12″ gold MLP (limited to 100 hand-numbered copies);
  – digital formats
   limited hooded sweatshirt with zipper (new item)

  “Black Flesh Redemption” can be listened to in full at:
  https://agoniarecords.bandcamp.com/album/black-flesh-redemption

  Orders are available at this link:
  https://www.agoniarecords.com/index.php?pos=shop&lang=en

  Upcoming shows:
  20.05 2016 FIN – Hyvinkää – Steelfest Open Air
  https://www.facebook.com/events/1588837834719809/

  28.05 2016 USA – Baltimore – Maryland Deathfest
  https://www.facebook.com/events/473273342827700/

  DEMONICAL is:
  Sverker Widgren – vocals
  Martin Schulman – bass
  Johan Haglund – rhythm guitars
  Eki Kumpulainen – session lead guitars
  Kennet Englund – session drums

  DEMONICAL on-line:
  Facebook: www.facebook.com/demonicalofficial
  Twitter: www.twitter.com/demonicalband
  Youtube: www.youtube.com/demonicalofficial
  Instagram: www.instagram.com/demonicalofficial
  Website: www.demonical.net
  Merchandise: www.demonicalmerch.net
  Liveblog : www.demonicalofficial.blogspot.se

  Agonia Records:
  Website: http://agoniarecords.com
  Facebook: https://facebook.com/agoniarecords
  Twitter: https://twitter.com/agoniarecords
  Soundcloud: https://soundcloud.com/agoniarecords
  YouTube: http://youtube.com/AgoniaRec

  [tisková zpráva]


 • Doomaři After Rain představili desetiminutový klip ke skladbě February 24, 1989

  5.10.2015

  TZ

  Tuzemský doom-metalový studiový projekt After Rain brzy fanouškům nabídne svou čtvrtou desku s názvem The Funeral Marches. K úvodnímu songu February 24, 1989 natočili více než desetiminutový klip, který byl zveřejněn v uplynulých dnech.

  „Už při natáčení jsem cítil, že nám pod rukama vzniká něco speciálního, malinko odlišného, než je naše předchozí tvorba. Ačkoliv je celá nová deska The Funeral Marches postavena na atmosféře a melancholii, skladba February 24, 1989 je přece jenom ještě o krok dál. Věděl jsem, že právě tento song budu chtít podpořit klipem, což se nakonec podařilo,“ uvedl Václav Votruba, kytarista a hlavní tvůrce projektu After Rain. „Je mi jasné, že ne každému tato skladba sedne, že pro mnohé bude příliš experimentální, že v televizi nemá pro svoji délku šanci, že někomu přijde příliš rozvleklá, ale to všechno je mi jedno. After Rain dělám v první řadě pro vlastní potěšení, ostatní je pro mě milý bonus navíc.“

  Kromě skladby February 24, 1989 After Rain nedávno zveřejnili i skladbu June 7, 2004, kterou naleznete na adrese
  https://soundcloud.com/afterraincz/after-rain-june-7-2004-the-funeral-marches-2015.

  „June 7, 2004 ukazuje druhou tvář desky The Funeral Marches. Tvář doomovější, tvrdší, možná o něco barevnější,“ dodal Václav Votruba.

  Předešlá deska After Rain – The Sound Of War – byla koncepční. Stejně tak je tomu i v případě novinky, která by měla vyjít brzy pod křídly slovenského labelu Metal Age. „Zatímco v případě předešlé nahrávky bylo jasné, o čem všechny skladby jsou, tentokrát je to spíše o hledání, o fantazii posluchačů. Samotného mě baví, když při poslechu svých oblíbených kapel pátrám, co tím dotyční chtěli říct. Z toho důvodu opět v bookletu nebudou texty.“

  The Funeral Marches pořídila totožná sestava jako The Sound Of War: Václav Votruba – kytara, baskytara, klávesy, Petra Votrubová – klávesy, Veronika Seidlová – zpěv, Radek Popel – zpěv, Tomáš Trávníček – zpěv, Jan Kapák – bicí a Jakub Vondrka – kytara. V jedné skladbě se jako host již tradičně představí Necrocock.

  Klip February 24, 1989https://www.youtube.com/watch?v=stxE69z4Bcs

  Song June 7, 2004https://soundcloud.com/afterraincz/after-rain-june-7-2004-the-funeral-marches-2015

  KONTAKTY A ODKAZY:

  Web: www.bandzone.cz/afterrain
  E-mail: ima.musicpress@gmail.com

  [tisková zpráva]


 • Norské kapely Scornful, Anagram a Juicer spojily síly a vyrážejí na československé turné

  5.10.2015

  TZ

  Tři norské kapely se chystají na šňůru po České republice a Slovensku. Scornful, Anagram a Juicer do fanoušků nabuší pořádnou rockovou a metalovou energii! Zahrají například v Brně, Hradci Králové či Žilině. Turné startuje 8. října.

  Scornful jsou nejhutnější partičkou ze zmíněného trojlístku. Jejich muzika by mohla potěšit například fanoušky Converge či Mastodon. Že jsou Scornful nadějnou skvadrou, dokázalo už debutové EP z roku 2011, z něhož se snad každá skladba dostala do norského rozhlasového vysílání.

  https://www.facebook.com/scornful

  Na agresivní a zároveň progresivní strunu zahrají Anagram, kteří pochází z rodiště mnoha významných norských kapel – Bergenu. Anagram znějí moderně a muzikantsky vyspěle. Jejich skladby jsou tak lahůdkou pro všechny fanoušky moderního a precizně zahraného metalu.

  www.facebook.com/AnagramNorge

  Juicer naproti tomu čerpají z odvázaného rocku, čemuž odpovídá syrový a živelný zvuk. Jejich koncerty jsou pořádně našlapanou jízdou, která zajisté nenechá v klidu ani fanoušky v České republice a na Slovensku.

  www.facebook.com/juicernorway

  Anagram

  Turné Scornful, Anagram a Juicer organizuje agentura Black Cloud Picture.

  Jednotlivé zastávky:

  8. 10. – CZ – Brno @M13
  9. 10. – CZ – Havirov @My Rocket Club
  10. 10. – CZ – Hradec Kralove @Striga
  11. 10. – SK – Banska Bystrica @Tartaros
  12. 10. – DAY OFF
  13. 10. – SK – Zilina @Zilinska Mestianska Pivaren
  15. 10. – SK –  Moldava nad Bodvou @Heaven Hell
  17. 10. – SK – Roznava @Rakwa

  KONTAKT:

  E-MAIL – palatinusbooking@gmail.com (Black Cloud Picture)

  [tisková zpráva]


 • THE MOTH GATHERER premiere new song (feat. Thomas Jäger/Monolord); new album details

  2.10.2015

  TZ

  The Moth Gatherer - The Earth Is the Sky

  Swedish atmospheric doom metallers, with strong sludge and post-rock influences, THE MOTH GATHERER, will release their second full-length album, “The Earth Is The Sky”, on November 27th via Agonia Records. In anticipation, the band has revealed a brand new track, “Pale Explosions”, which is available for listening below. The track features guest vocal appearence by Thomas Jäger from Monolord. Stream “Pale Explosions” at:

  https://youtu.be/cplLvJ1J_XY

  The Swedes took their time after “A Bright Celestial Light”  their warmly received debut album – was released in 2013. While the effort was immediately slated as a solid first step for a newcomer, the band quickly focused on their next chapter and devoted two years to perfect their vision. In return, “The Earth Is The Sky” feels more mature and multi-dimensional, with a breathtaking effect. Based on the formula of progressive riffs and twists through tempos, the album makes use of hypnotic passages mixed with tranquil moments and lusciously vibrant heaviness. On top of that, THE MOTH GATHERER contionues to experiment with different influences and emotions, to invoke a galvanizing response.

  Commented by the band:  “The Earth Is The Sky is an album where we tried to take everything as far as we could. There where points during the recording where we honestly spoke about giving up and calling it a day, it felt like we would crumble under the album. But we suffered through. The result is a desperation about how humanity drags it all to the end. Where A Bright Celestial Light was an introvert journey into decay, The Earth Is The Sky is a journey to the highest point on Earth where you sit down and contemplate about our existence while watching the flames from the burning world”.

  “The Earth Is The Sky” features some notable guests, including: David Johanssonfrom KonghWacian from CodeThe Cuukoo from Terra Tenebrosa as well as Thomas Jäger from Monolord.

  The album was recorded recorded over a period of two years in three different studios and mixed & mastered by Karl Daniel Lidén (Dozer, The Old Wind, Switchblade,Terra Tenebrosa). The artwork has been made by SCG, while Swedish printer, EJG, prepared the layout, creating an exclusive painting for each of the six tracks the album features.

  Available formats:
  – CD,
  – black LP,
  – green LP,
  – blue LP,
  – yellow LP,
  – digital.

  Pre-orders will be available soon at:
  https://www.agoniarecords.com/index.php?pos=shop&lang=en

  Tracklist:
  1. Pale Explosions
  2. Attacus Atlas
  3. Probing The Descent of Man
  4. Dyatlov Pass
  5. The Black Antlers
  6. In Awe Before The Rapture

  Line-up:
  Alex – Bass and Vocals
  Victor – Guitars, Electronics and Vocals
  Svante – Drums

  THE MOTH GATHERER had its debut festival appearance at Devilstone in June, 2015. The band is recommended for fans of: Neurosis, Pelican, Breach, Mastodon,Cult of Luna, Monolord and similar.

  THE MOTH GATHERER on-line:
  https://www.facebook.com/TheMothGatherer
  http://www.themothgatherer.com/
  http://www.instagram.com/themothgatherer
  http://www.twitter.com/themothgatherer

  Agonia Records:
  http://agoniarecords.com
  https://facebook.com/agoniarecords
  https://twitter.com/agoniarecords
  https://soundcloud.com/agoniarecords
  http://youtube.com/AgoniaRec

  [tisková zpráva]


 • Do Brna míří legendární Venom Inc. a Vader

  1.10.2015

  TZ

  Venom Inc., Vader

  Venom Inc. (UK), Vader (PL), Divine Chaos (UK), Zompok (USA)
  16. 10. 2015 od 20:00
  Melodka, Brno 

  V polovině října zamíří do brněnské Melodky dvě legendy evropského metalu, britští Venom Inc. a polští Vader. Obě kapely avizují sety poskládané ze starších desek.

  Venom Inc. představují kultovní praotce black metalu v letech 1988 až 1992, kdy kapela hrála v sestavě Demolition Man (basa, zpěv), Mantas (kytara), Abaddon (bicí). Fanoušci se tak mohou těšit na koncert postavený především na albech Prime Evil (1989) a Temples Of Ice (1991). Klasické písně Venom by ale také neměly chybět.

  Polští Vader, druhý headliner večera, patří už léta ke klasikům evropské death metalové scény. Na aktuálním turné slibují speciální playlist postavený na demo nahrávkách Necrolust (1987) a Morbid Reich (1990) a prvním albu The Ultimate Incantation (1992).

  Jako support v Brně vystoupí melodický death/thrash Divine Chaos z Velké Británie a doom/sludge Zompok z USA.

  Vstupenky na koncert Vader a Venom Inc. jsou k dispozici ve všech běžných předprodejních sítích nebo prostřednictvím webu pořadatelské agentury. Více informací hledejte na webu www.obscure.cz.

  FB event: https://www.facebook.com/events/494065684081297/

  Další související linky:
  https://www.facebook.com/vader
  https://www.facebook.com/IronSteel-Venom-Inc-1629661823931140/timeline/
  https://www.facebook.com/divinechaosband
  https://zompok.bandcamp.com
  www.melodka.cz
  www.obscure.cz

  [tisková zpráva]


 • FORGOTTEN TOMB: “Love’s Burial Ground” to receive re-release; fall tour dates

  30.9.2015

  TZ

  Forgotten Tomb - Love's Burial Ground

  Italy’s finest purveyors of Black/Doom Metal, FORGOTTEN TOMB, are about to receive a re-release of their classic thrid album, “Love’s Burial Ground”, in CD, digital formats, and for the first time LP, on Agonia Records. The remastered and remixed version, including re-vamped layout (and original cover, censored back in 2004), will have its world premiere on November 27th.

  With almost 15 years of activity, 6 full-length albums and a double live in-studio album, live shows all over Europe and a worldwide underground following, FORGOTTEN TOMB definitely deserves its cult status in the current Extreme Metal scene. With now-classic albums such as the milestones of “Songs To Leave” (2002) and “Springtime Depression” (2003), the band practically crafted and gave birth to a whole new sub-genre, now regarded as Depressive Black/Doom Metal. Afterwards it managed to evolve it, destroy it and reshape it with the highly acclaimed “Love’s Burial Ground”(2004), the controversial “Negative Megalomania” (2007) and the ground-breaking“Under Saturn Retrograde” (2011). Being out of print and proper availability for way too long, “Love’s Burial Ground” is about to finally become available again.

  Ferdinando ‘Herr Morbid’ Marchisio commented on the re-release: “We recently got back to Elfo Studio and reopened the mixing sessions for our classic 3rd album “Love’s Burial Ground”. The album has been hard to find for quite a while now and we felt it needed a proper re-release as we did with our first 2 albums recently. We were unsatisfied with a few details of the original release so we went there and improved our earlier mix. It retains all the original sessions and mix but we just refined a few things in the sound and remastered it all. Also, we added a few different details to the album title and tracklist and reintegrated the original cover-artwork, which was censored back then. Fans won’t be disappointed since it’s the best sounding version of this album ever and still very faithful to the original. Booklets and graphix are renewed and they include some unreleased and old pictures from that era. Last but not least, it will finally see a vinyl release with a couple of very special LP versions. This is my favourite among the first 3 FT classics and I hope you’ll enjoy its long-awaited new found glory.”

  The album has been remixed and remastered in Elfo Studio (Italy) together with long-time sound engineer, Daniele Mandelli.

  “Love’s Burial Ground” will be available in:
  digipack CD with booklet,
  – limited black DLP with a digital download code,
  – black DLP vinyl with gold and grey splatter, A4 poster and download code limited to 111 copies,
  digital formats
  t-shirt.

  Pre-orders will be available soon at:
  https://www.agoniarecords.com/index.php?pos=shop&lang=en (physical) and
  http://agoniarecords.bandcamp.com (digital)

  Tracklist:
  PSALM I: Malus Videndi Pt. I
  PSALM II: Kill Life
  PSALM III: Alone
  PSALM IV: House of Nostaliga
  PSALM V: Malus Videndi Pt. II
  PSALM VI: Love’s Burial Ground
  PSALM VII: Slave to Negativity
  PSALM VIII: Forgotten Tomb MMIII
  PSALM IX: Malus Videndi Pt. III

  Forgotten Tomb, Nocturnal Depression

  FORGOTTEN TOMB will embark on an headlining European tour in late October/early November 2015, supporting their latest record, “Hurt Yourself And The Ones You Love”, released in April 2015. The band will perform a brand-new set of songs, including material from all their discography that hasn’t been played in a while, or never before. Support will come from French black metallers Nocturnal Depression.

  “European Upheaval 2015” tour:
  16.10.2015 – Daevacian, Bruino (TO), ITALY **
  17.10.2015 – Circolo Colony, Brescia, ITALY **
  22.10.2015 – Orto Bar. Ljubliana, SLOVENIA *
  23.10.2015 – Rock Club Tartaros, Banskà Bystrica, SLOVAKIA *
  24.10.2015 – Flying Circus Pub, Cluj Napoca, ROMANIA *
  25,10.2015 – Colectiv, Bucarest, ROMANIA *
  27.10.2015 – ShowBarlang, Budapest, HUNGARY *
  28.10.2015 – Escape Metal Corner, Wien, AUSTRIA *
  29.10.2015 – Exit-Us, Prague, CZECH REPUBLIC *
  30.10.2015 – Club Seilerstrasse, Zwickau, GERMANY *
  31.10.2015 – K17, Berlin, GERMANY *
  01.11.2015 – Estrado, Hardewijk, THE NETHERLANDS *
  02.11.2015 – Tilburg, Little Devil, THE NETHERLANDS *
  03.11.2015 – Lille, Le Midland, FRANCE *
  04.11.2015 – The Old Angel, Nottingham, UK *
  05.11.2015 – Boston Music Room, London, UK *
  06.11.2015 – Club Kamikaze, Mechelen, BELGIUM *
  07.11.2015 – Helvete, Oberhausen, GERMANY *

  * with Nocturnal Depression
  ** with Mortuary Drape

  Forgotten Tomb on-line:
  www.facebook.com/Official.Forgotten.Tomb
  www.forgottentomb.com

  “Hurt Yourself And The Ones You Love” clip:
  https://youtu.be/9jDguGDaxm8

  Agonia Records:
  http://agoniarecords.com
  https://facebook.com/agoniarecords
  https://twitter.com/agoniarecords
  https://soundcloud.com/agoniarecords
  http://youtube.com/AgoniaRec

  [tisková zpráva]


 • Pagan metal orchestra VORNA to release 2nd full length album in December

  30.9.2015

  TZ

  Vorna - Ei valo minua seuraa

  The Finnish pagan metal band VORNA will release their second full length album ”Ei valo minua seuraa” (transl. ”No Light Follows Me”) on 4th December 2015. The album will be released through Inverse Records.

  The album has been mixed by Tuomas Kokko from Electric Fox Studios (e.g. Swallow the Sun, Ghost Brigade) and mastered by Jaakko Viitalähde from Virtalähde Mastering (e.g. Black Crucifixion, Alghazanth, Ghost Brigade). The album cover artworks have been designed by Jarno Lahti from Kaamos Illustration & Design (e.g. Pain, Hypocrisy, Before the Dawn).

  The lead-vocalist Vesa Salovaara shared a few words about the album recordings and about the actual album:

  ”This year has most certainly been Vorna’s busiest one to date and the whole album making process was quite intensive experience as well. The song material was constantly evolving from the earliest demo sessions in April all the way to the mixing which took place in July. As a result we think we’re holding our most mature, diverse and also, in a way, darkest album yet. Still, neither risks nor untamed intuitive ideas were avoided and we believe that one might find even somewhat surprising shades from it’s depths. Lyrically ”Ei valo minua seuraa” is dealing with quite universal and timeless themes. The story is fundamentally about a journey towards mental or spiritual equilibrium which is being torned by contradictive identities and generally estranged world.

  ”Jälkemme” represents the more straightforward approach of the album and that’s one of the reasons we chose it to be the first single. It’s quite a beast of a song and we believe it has a lot to offer in live environment. Come to our show and witness it yourself!”

  Tracklist:
  1. Harmaudesta (Away from Grey)
  2. Jälkemme (Heritage)
  3. Itsetön (Soul Shriven)
  4. Sieluni varjossa (In the Nightside of Self)
  5. Vaipunut (Of Life Descended)
  6. Yksin (Alone)
  7. Hiljaiset rauniot (Silent Ruins)

  Check out the new ”Jälkemme” single from below:

  VORNA will head out for European tour in October. The shows in October are co-headlined with the German black metal titans Thyrgrim and the two shows in Sweden in November with the Swedish folk/viking metal band Grimner. Below you may find all tour dates:

  1.10.2015 – FI – Semifinal, Helsinki
  2.10.2015 – FI – Katse, Jyväskylä + Thyrgrim (DE) & Enthring (FI)
  3.10.2015 – FI – Varjobaari, Tampere + Thyrgrim (DE) & Nation Despair (FI)
  9.10.2015 – DE – Helvete, Oberhausen + Thyrgrim (DE), Firtan (DE) & Kapala (DE)
  10.10.2015 – DE – From Hell, Erfurt + Thyrgrim (DE), Heimdalls Wacht (DE) & Pestnebel (DE)
  16.10.2015 – NL – dB’s, Utrecht + Thyrgrim (DE) & Nefast (NL)
  17.10.2015 – NL – Boelie’s Pub, Winschoten + Thyrgrim (DE), Hemelbestormer (BE), Anasarca (DE) & Miscall (NL)
  13.11.2015 – SWE – Palatset, Linköping + Grimner (SWE) & King of Asgard (SWE)
  14.11.2015 – SWE – PSB, Stockholm + Grimner (SWE) & Apocalypse Orchestra (SWE)
  21.11.2015 – FI – Dog’s Home, Tampere + Kivimetsän Druidi

  http://www.vornaofficial.com/ | https://www.facebook.com/VornaOfficial

  [tisková zpráva]


 • Sacrilegium Finished Recording New Material for New Album

  29.9.2015

  TZ

  Pagan Records is honoured to announce that legendary pagan black metal act Sacrilegium have finished recording material for their upcoming new album. This will be the band’s second full-length and follow-up to the cult release, Wicher(1996, Pagan Records). The first mix already sounds impressive and the band members are greatly excited. It is official, Sacrilegium are back!

  Follow Sacrilegium on Facebook and check out their Bandcamp page.

  [tisková zpráva]


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


Od hudebních fandů pro hudební fandy